جناب استاندار؛ اگر برنامه ندارید بروید جایی که از شما طرح و برنامه نخواهند/ دوران حاشیه امن برای مسئولین استان تمام شد

  • کد خبر : 39958
  • ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۴
جناب استاندار؛ اگر برنامه ندارید بروید جایی که از شما طرح و برنامه نخواهند/ دوران حاشیه امن برای مسئولین استان تمام شد

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: خطبه های نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل برکزار شد.       حجت الاسلام و المسلمین کیخا گفت: پنج شنبه ۷ بهمن روز جهانی گمرک است، به همین مناسبت مطالبی را عرض می کنیم ؛ در واقع نکات و مطالباتی […]

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: خطبه های نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل برکزار شد.

 

 

 

حجت الاسلام و المسلمین کیخا گفت: پنج شنبه ۷ بهمن روز جهانی گمرک است، به همین مناسبت مطالبی را عرض می کنیم ؛ در واقع نکات و مطالباتی را خدمت مسئولین محترم مخصوصاً نماینده ارشد دولت در استان یعنی استاندار محترم یاد آوری می کنیم .

 

 

 

وی تاکید کرد: از تربیون نماز جمعه از خطه ی سیستان ، به اصطلاح بزرگواران شمال استان ، شما در این چند سال قول هایی را به مردم دادید که انجام نشد ؛ البته زحمات استاندار محترم و فرمانداران عزیز بر کسی پوشیده نیست ، بحث ما الان بر سر قول هایی است که داده شده و اقدام و انجام و عمل دیده نشد ……

 

 

 

امام جمعه زابل گفت: منطقه آزاد که جشن آن گرفته شد ولی بعد از جشن هیچ ؛ که همه مات و مبهوت کرد ، ریش سفیدان ، معتمدین ، ائمه جمعه و فرمانداران ، همه رفتیم در زاهدان جشن منطقه آزاد را گرفتیم ، اما بعدش چی ؟؟ هیچ …!!

 

 

 

 شما قول طرح تجارت چمدانی را دادید ، سوال ما این است ، چه شد ؟

 

 

 قول طرح پاس مرزی را دادید ، چه شد ؟ این ها قول هایی بود که خود شما دادید … این طرح به کجا رسید ؟؟

 

 

 

کیخا افزود؛ فعال کردن بازارچه های مرزی به کجا رسید ؟ که قرار بود منطقه را متحول کند …. ؟؟؟ این سوالات ماست .. بارها و بارها گفتیم و خسته نمی شویم … اگه مدتی بر زبان جاری نمی کنیم علتش این است که می خواهیم به مسئول فرصت بدیم … تا فکر ،  استخراج و درد مردم را دوا کند.

 

 

 

استفاده از منطقه ویژه اقتصادی رامشار و دپوی کالا در این منطقه که بودجه ها در آن صرف شده ، چه شد ؟

 

 

ما سوالمان این است … چرا توجه نمی کنید ؟ چرا به خواسته های مردم توجه نمی شود؟

 

 

چرا به مطالبات قانونی مردم توجهی نمی شود ؟ چرا به سیستان توجه نمی شود ؟

 

 

چرا برای رونق کسب و کار تلاشی نمی شود ؟

 

 

 چرا پای درد و دل مرزنشینانی که قرار است از طرح فروش سوخت قانونی بهره مند شوند نمی شینید ؟

 

 

 

امام جمعه زابل گفت: آقای استاندار محترم شد یکبار پای درد و دل مرزنشینان عزیز بنشینید ؟؟

 

 

 

وی گفت: آیا همان تردد سهل و آسانی که کامیون ها وماشین های افغان در ایران دارند ، ماشین های ایرانی ای که برای حمل کالا و سوخت به افغانستان می روند هم دارند ؟

 

 

همان امکانات رفاهی را در آن طرف مرز دارند …؟؟

 

 

چقدر این موضوع را پیگیری کرده اید .. ؟؟

 

 اطلاع رسانی کنید …

 

 

 

وی گفت؛ امیدواریم استاندار محترم یا معاونین شان جواب سوالات را حداکثر تا پنج شنبه که روز جهانی کمرگ به سمع و نظر مردم برسانند  ، ما همه دعاگوی مسئولین دلسوز هستیم  و بارها گفته ایم که دوران حاشیه امن برای مسئولین استان تمام شد و آن دوران گذشت ، اگه کاری میخواهندانجام بدهند بسم الله ….

 

 

 

وی تاکید کرد: جواب سوالات مردم را در همین هفته اطلاع رسانی کنند ، با رسانه ها جلسه و نشستی برگزار کنند و اگه نمی توانند زحمت آنرا بکشند با ائمه جمعه جلسه برگزار کنند که ما از حضور استاندار در این منطقه بعضاً بی خبر هستیم ، این بزرگوار به راحتی در منطقه حضور پیدا می کنند و نه با امام جمعه جلسه برگزار می کند و به راحتی هم از منطقه خارج می شود .

 

 

 

 

وی افزود: ما امیدواریم در این هفته از خودشان یک اقدامی نشان بدهند و جواب این سوالات را به مردم عزیز ما بدهند تا ما خیالمان راحت شود ؛ ما بارها نظرات کارشناسان را به ایشان اعلام کرده ایم ….

 

 

 

چرا به درد محرومین این منطقه رسیدگی نمی کنید ..؟؟

 

 

 

چرا قوه سامع مسئولین در استان و در پایتخت ضعیف است .. ؟؟

 

 

 

وی تاکید کرد: شما مسئول اجرایی هستید ، اقدام بکنید ، اگر معاونین تان قدرت و نشاط کافی را ندارند آنها را جایگزین کنید ….

 

وی گفت: اگر خودتان برنامه ندارید  برید جایی که از شما طرح و برنامه نخواهند … این استان به مسئولین با نشاط ، بسیجی و انقلابی نیاز دارد که شب و روز نشناسند و برای مردم نوکر و خادم باشند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=39958

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. چرا آقایون مسئول کاری نمیکنن چرا نمایندگان مردم سیستان کاری نمیکنن ؟ یک سال از دوره نمایندگی این اقایون تمام شد ! چرا اقدام خاص و حرکتی از مسئولین دیده نمیشه ! تنها راه نجات سیستان در درجه اول صنعتی شدن هست چرا کارخانه هایی که اقایون قول دادن احداث نمیکنن شاید منتظر هستن سیستان کاملا خالی از سکنه بشه بعد شروع کنن به فعالیت! سیستان با چند شهرستان و چند شهر در حالت اورژانسی به سر میبره ! و هر لحظه مثل ساختمان پلاسکو ممکن هست ویران بشه ! آیا نمیشه کارخانه تولید گاز استریل، سرنگ ، آنژیکت ، بتادین و سایر لوازم پزشکی رو در سیستان با وجود چند بیمارستان در سیستان احداث کرد ! در ضمن مسئولین محترم فکری به حال کارخانه سیوستان زهک و بلکه سبز هامون بکنن نمیشه یک کارخانه احداث کرد و در عوض سه کارخانه رو تعطیل کرد! و هم چنین مسئولین مربوطه نظارت شبانه روزی و دقیق بر روی کارخانه ها داشته باشن تا به سرانجام سیوستان زهک ، بلکه سبز هامون و کارخانه آرد ادیمی دچار نشوند چون وقتی یک کارخانه تعطیل شد راه اندازی مجددش به این راحتی امکان پذیر نیست

  2. جناب امام جمعه محترم زابل خودتان را خسته نکنید در حکومت اسلامی جایی برای اعتراض وجود نداره هر چی مسئولین محترم صلاح بدانند انجام میدهند بی خودی استاندار محترم را به چالش نکشید