به گزارش گـــنـدم خـبـــر: خطبه های نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل برکزار شد.       حجت الاسلام و المسلمین کیخا گفت: پنج شنبه ۷ بهمن روز جهانی گمرک است، به همین مناسبت مطالبی را عرض می کنیم ؛ در واقع نکات و مطالباتی […]

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: خطبه های نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل برکزار شد.

 

 

 

حجت الاسلام و المسلمین کیخا گفت: پنج شنبه ۷ بهمن روز جهانی گمرک است، به همین مناسبت مطالبی را عرض می کنیم ؛ در واقع نکات و مطالباتی را خدمت مسئولین محترم مخصوصاً نماینده ارشد دولت در استان یعنی استاندار محترم یاد آوری می کنیم .

 

 

 

وی تاکید کرد: از تربیون نماز جمعه از خطه ی سیستان ، به اصطلاح بزرگواران شمال استان ، شما در این چند سال قول هایی را به مردم دادید که انجام نشد ؛ البته زحمات استاندار محترم و فرمانداران عزیز بر کسی پوشیده نیست ، بحث ما الان بر سر قول هایی است که داده شده و اقدام و انجام و عمل دیده نشد ……

 

 

 

امام جمعه زابل گفت: منطقه آزاد که جشن آن گرفته شد ولی بعد از جشن هیچ ؛ که همه مات و مبهوت کرد ، ریش سفیدان ، معتمدین ، ائمه جمعه و فرمانداران ، همه رفتیم در زاهدان جشن منطقه آزاد را گرفتیم ، اما بعدش چی ؟؟ هیچ …!!

 

 

 

 شما قول طرح تجارت چمدانی را دادید ، سوال ما این است ، چه شد ؟

 

 

 قول طرح پاس مرزی را دادید ، چه شد ؟ این ها قول هایی بود که خود شما دادید … این طرح به کجا رسید ؟؟

 

 

 

کیخا افزود؛ فعال کردن بازارچه های مرزی به کجا رسید ؟ که قرار بود منطقه را متحول کند …. ؟؟؟ این سوالات ماست .. بارها و بارها گفتیم و خسته نمی شویم … اگه مدتی بر زبان جاری نمی کنیم علتش این است که می خواهیم به مسئول فرصت بدیم … تا فکر ،  استخراج و درد مردم را دوا کند.

 

 

 

استفاده از منطقه ویژه اقتصادی رامشار و دپوی کالا در این منطقه که بودجه ها در آن صرف شده ، چه شد ؟

 

 

ما سوالمان این است … چرا توجه نمی کنید ؟ چرا به خواسته های مردم توجه نمی شود؟

 

 

چرا به مطالبات قانونی مردم توجهی نمی شود ؟ چرا به سیستان توجه نمی شود ؟

 

 

چرا برای رونق کسب و کار تلاشی نمی شود ؟

 

 

 چرا پای درد و دل مرزنشینانی که قرار است از طرح فروش سوخت قانونی بهره مند شوند نمی شینید ؟

 

 

 

امام جمعه زابل گفت: آقای استاندار محترم شد یکبار پای درد و دل مرزنشینان عزیز بنشینید ؟؟

 

 

 

وی گفت: آیا همان تردد سهل و آسانی که کامیون ها وماشین های افغان در ایران دارند ، ماشین های ایرانی ای که برای حمل کالا و سوخت به افغانستان می روند هم دارند ؟

 

 

همان امکانات رفاهی را در آن طرف مرز دارند …؟؟

 

 

چقدر این موضوع را پیگیری کرده اید .. ؟؟

 

 اطلاع رسانی کنید …

 

 

 

وی گفت؛ امیدواریم استاندار محترم یا معاونین شان جواب سوالات را حداکثر تا پنج شنبه که روز جهانی کمرگ به سمع و نظر مردم برسانند  ، ما همه دعاگوی مسئولین دلسوز هستیم  و بارها گفته ایم که دوران حاشیه امن برای مسئولین استان تمام شد و آن دوران گذشت ، اگه کاری میخواهندانجام بدهند بسم الله ….

 

 

 

وی تاکید کرد: جواب سوالات مردم را در همین هفته اطلاع رسانی کنند ، با رسانه ها جلسه و نشستی برگزار کنند و اگه نمی توانند زحمت آنرا بکشند با ائمه جمعه جلسه برگزار کنند که ما از حضور استاندار در این منطقه بعضاً بی خبر هستیم ، این بزرگوار به راحتی در منطقه حضور پیدا می کنند و نه با امام جمعه جلسه برگزار می کند و به راحتی هم از منطقه خارج می شود .

 

 

 

 

وی افزود: ما امیدواریم در این هفته از خودشان یک اقدامی نشان بدهند و جواب این سوالات را به مردم عزیز ما بدهند تا ما خیالمان راحت شود ؛ ما بارها نظرات کارشناسان را به ایشان اعلام کرده ایم ….

 

 

 

چرا به درد محرومین این منطقه رسیدگی نمی کنید ..؟؟

 

 

 

چرا قوه سامع مسئولین در استان و در پایتخت ضعیف است .. ؟؟

 

 

 

وی تاکید کرد: شما مسئول اجرایی هستید ، اقدام بکنید ، اگر معاونین تان قدرت و نشاط کافی را ندارند آنها را جایگزین کنید ….

 

وی گفت: اگر خودتان برنامه ندارید  برید جایی که از شما طرح و برنامه نخواهند … این استان به مسئولین با نشاط ، بسیجی و انقلابی نیاز دارد که شب و روز نشناسند و برای مردم نوکر و خادم باشند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه