در خبرها خواندیم که سعید محمودی سکان هدایت محیط زیست سیستان و بلوچستان را رها و راهی استان مرکزی شده است و پس از انتصاب حسینعلی ابراهیمی کارنامی به عنوان مدیرکل محیط زیست استان مازندران، انتصاب وی بعنوان مدیرکل محیط زیست استان مرکزی قطعی شده است.     گـــنـدم خـبـــر: زیست بوم از جانشینی خانم‌ نیره […]

در خبرها خواندیم که سعید محمودی سکان هدایت محیط زیست سیستان و بلوچستان را رها و راهی استان مرکزی شده است و پس از انتصاب حسینعلی ابراهیمی کارنامی به عنوان مدیرکل محیط زیست استان مازندران، انتصاب وی بعنوان مدیرکل محیط زیست استان مرکزی قطعی شده است.

 

 

گـــنـدم خـبـــر: زیست بوم از جانشینی خانم‌ نیره پورمولایی در سکان داری و هدایت کشتی محیط زیست سیستان و بلوچستان نام برده است.

 

 

پورملایی که پیش از حضور محمودی در سیستان و بلوچستان به عنوان کارشناس محیط انسانی فعالیت داشته به یکباره نور چشمی اداره کل محیط زیست استان و مشاور مدیر کل شد و همسرش بعنوان مسول حراست انتخاب می شود.

 

 

 

شرط محمودی برای رفتن چه بود؟!!!

 

زمزمه ها حاکی از آن است که شرط محمودی برای رفتن از استان ،مدیریت نیره پورملایی بوده است.

 

سوال این است:

 

ایشان با کدام سابقه ی مدیریتی و کدام پیشینه ی فاخر کاری و فعالیت درخشان می خواهد مدیر کل محیط زیست بحران زده ی سیستان و بلوچستان شود ؟

 

 

همانطور که آگاهید سیستان و بلوچستان از هامون تا مکران با مشکلات زیستی دسته پنجه نرم می کند و در دولت تدبیر و امید تاکنون ، سیاست حاکم بر این مجموعه بود ،تا عملکرد روشن و موثر و روند حرکتی رو به جلو و باید دید بانوی سبز با در نظر گرفتن چه سبقه مدیریتی تصمیم دارد فردی را جایگزین محمودی کند که در کارنامه اش کاری اش هیچ ندیده ایم و نخوانده ایم ؟!!!

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه