در خبرها خواندیم که سعید محمودی سکان هدایت محیط زیست سیستان و بلوچستان را رها و راهی استان مرکزی شده است و پس از انتصاب حسینعلی ابراهیمی کارنامی به عنوان مدیرکل محیط زیست استان مازندران، انتصاب وی بعنوان مدیرکل محیط زیست استان مرکزی قطعی شده است.     گـــنـدم خـبـــر: زیست بوم از جانشینی خانم‌ نیره […]

در خبرها خواندیم که سعید محمودی سکان هدایت محیط زیست سیستان و بلوچستان را رها و راهی استان مرکزی شده است و پس از انتصاب حسینعلی ابراهیمی کارنامی به عنوان مدیرکل محیط زیست استان مازندران، انتصاب وی بعنوان مدیرکل محیط زیست استان مرکزی قطعی شده است.

 

 

گـــنـدم خـبـــر: زیست بوم از جانشینی خانم‌ نیره پورمولایی در سکان داری و هدایت کشتی محیط زیست سیستان و بلوچستان نام برده است.

 

 

پورملایی که پیش از حضور محمودی در سیستان و بلوچستان به عنوان کارشناس محیط انسانی فعالیت داشته به یکباره نور چشمی اداره کل محیط زیست استان و مشاور مدیر کل شد و همسرش بعنوان مسول حراست انتخاب می شود.

 

 

 

شرط محمودی برای رفتن چه بود؟!!!

 

زمزمه ها حاکی از آن است که شرط محمودی برای رفتن از استان ،مدیریت نیره پورملایی بوده است.

 

سوال این است:

 

ایشان با کدام سابقه ی مدیریتی و کدام پیشینه ی فاخر کاری و فعالیت درخشان می خواهد مدیر کل محیط زیست بحران زده ی سیستان و بلوچستان شود ؟

 

 

همانطور که آگاهید سیستان و بلوچستان از هامون تا مکران با مشکلات زیستی دسته پنجه نرم می کند و در دولت تدبیر و امید تاکنون ، سیاست حاکم بر این مجموعه بود ،تا عملکرد روشن و موثر و روند حرکتی رو به جلو و باید دید بانوی سبز با در نظر گرفتن چه سبقه مدیریتی تصمیم دارد فردی را جایگزین محمودی کند که در کارنامه اش کاری اش هیچ ندیده ایم و نخوانده ایم ؟!!!

 
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۱
نویسنده : ناشناس
تاریخ : ۲۱ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۲۲:۲۵:۰۰

ما سیستانیها تکلیفمان با خودمان هم معلوم نیست در خبر قبلی همین سایت نسبت به انتصاب مدیران غیربومی اعتراض می کنیم و حالا که یک فرد بومی انتخاب شده باز هم معترضیم!!!…

نویسنده : معلم
تاریخ : ۲۱ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۲۳:۵۷:۴۲

باسلام واحنرام..
همانگونه که اعلام کردید ایشان هیچگونه سابقه مدیرینی نداشته
اما بنظرمیرسد..ایشان را مدیرانی معرفی کرده اند
ازطرفی باتوجه به وسعت ومنابع منطقه ای مربوط به محیط زیست استان پهناور سیستان وبلوچستان .سکانداری شامل حالشان بشود..حتماافرادی حمایت خواهندکرد..
بامیدروزی که هرشخص سکان مدیریت محترم آن اداره رابدست بگیردونسبت به رفع مشکلات
ودرخواستهای مردم عزیزوفهیم استانمان پاسخگوباشند..
همیشه مستدام باشید…

نویسنده : شیخی از سیستان
تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۰۷:۴۷:۰۵

به جای انتقاد باید راهکارها را ارائه وهمراهیها راشروع کنیم درصورتی اهل مشورت نباشد ………………….

نویسنده : ناشناس
تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۰۸:۵۶:۰۲

با سلام وارزوی توفیق برای هر فردی که سکاندار این مسئو لیت بزرگ شود. بنظر مرسد انتخاب مدیر محیط زیست استان برای تصمیم گیران به حساسیت سایر استانها نباشد وگواه ان هم این است که در سی سال اخیر افرادی که به مدیریت منصوب گردیده اند اولین تجربه مدیر کلی انها بوده است وپیوسته برای پهناورترین پهنه جغرافیایی کشور از ازمون وخطا استفاده شده است واستا ن نقش سکوی پرش برای عزیزان را ایفا نموده است.

نویسنده : ناشناس
تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۸:۳۵:۲۸

از نوع خبر تون تعجب کرد

نویسنده : غلام نبی میری
تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۲:۲۸:۲۶

الحمدلله دیگر چیزی بنام خدمت در ادارات وجود نداره آقای محمود تا یکسان از تهران نژاد اگر جای خالی اون احساس شد اصلا مدیر نداشته باشیم حالا این ریسک پاسگاه قرنطینه چه میدونه محیط زیست چیه

نویسنده : رضا
تاریخ : ۲۵ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۰۷:۵۳:۰۳

با سلام و خسته نباشید خانم پورملایی در زمان آقای محمودی خود مدیر کل در سایه بودند به طوریکه تمام برنامه ریزی های استان با همفکری و برنامه خود خانم پورملایی بوده پس اگر کفته میشود که اقای محمودی با کارنامه خوبی از استان رفته قطعا بدانید که نقش خود خانم پور ملایی و همکاران در این مورد بی تاثیر نبوده

نویسنده : همکار
تاریخ : ۲۵ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۰۷:۵۵:۱۹

بیاییم باهمکاری و هماهنگی باهم به مدیر کل بومی که درد و مشکلات محیط زیست رامیداند کمک کنیم

نویسنده : ناشناس
تاریخ : ۲۵ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۲:۴۶:۳۷

با سلام
اتفاقا خانم پور ملایی در کار خود در این چند سال بسیار موفق بوده است و حتی شوهرشون که به عنوان حراست میباشد به عنوان نمونه و پر تلاش مثال زدنی است حالا دوستان بهتر است به جای انتقاد همکاری و حمایت کنند .

نویسنده : شیخی از سیستان
تاریخ : ۲۶ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۰۸:۳۶:۲۳

بجای فال بد مشکلات رابا راه حل ارائه نمائیدمثلا مدیریت در هدایت آب دریاچه یکی ازکارهای پسندیده آقای محمودی لایه روبی کانال کوه خواجه وگل آباد وگوره برینگ تاشمال لورگباغ بودیک اشکال خیلی کوچک هم داشت مثلا موقع سیل نگهداری نشدراهکار اعزام دسته های رزمی برای نهگداری کارمفیدی است

نویسنده : نادری
تاریخ : ۲۶ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۴:۰۶:۳۹

بالاخره نیره پورملائی مدیر کل شد حالا برید جمعش کنید ببینیم مدیر کل بومی چیکار می تونه بکنه …

نویسنده : غلام نبی براهویی
تاریخ : ۲۶ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۲۳:۰۲:۲۶

دکتر محمودی یکی از مدیران موفق وکارشناس در حیطه کاری خودبود اقدامات مفیدی در این دوسال نیم در استانئما انجام داد سند تالاب هامون سیستان وسند توسعه سواحل مکران وبررسی ومطالعه عقب افتادگی تالاب جازموریان بلوچستان از جمله اقدامات وی می باشند خانم دکتر پور ملایی به گواه دکتر محمودی واستاندار سیستان بلوچستان وآیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان که امروز در جلسه تودیع ومعارفه مدیثران کل محیط زیست سخنرانی کردند همراه دکتر محمودی در پیشبرد اهداف سازمان بودند بیا دست در دست هم بدهیم به مدیر جدید در انجام کارهایش کمک کنیم

نویسنده : مصطفی
تاریخ : ۲۹ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۵:۳۶:۵۳

این ریاست ها فقط برای فامیل بازی خوبه.متاسفم برای انتخاب همچین مدیران ناکارآمدی

نویسنده : زابل جان
تاریخ : ۰۲ بهمن ۱۳۹۵
ساعت : ۱۰:۳۳:۴۰

شک نکنید این خانم را آقای محمودی به محیط زیست تحمیل کردند.ایشون را هم که جو مدیریتی شدیداً گرفته و معلوم نیست داره چکار میکنهًً!!!!!!!

نویسنده : سیستانی سر بلند
تاریخ : ۰۲ بهمن ۱۳۹۵
ساعت : ۱۰:۳۴:۴۱

من منظور آقای غلام نبی میری را توی نظرات نفهمیدم چیه.کسی فهمیده به ما هم بگه!!!!!