چهارشنبه ۰۱ شهر ۱۳۹۶

اخرین اخبار

گزارش

سیستان را دریابید، چرا که از بین رفتن آن، هویت شما را از بین خواهد برد

شهردار جدید و رئیس شورای اسلامی شهر زابل مشخص شد

استقبال و تشییع باشکوه شهدای گمنام در بنجار

صفحه اصلی>اخبار زابل, اخبار سیستان, اخبار عمومی, ورزش

تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ در ساعت ۱۸:۰۹

پایان خوش لیگ فوتبال زابل برای تیم کوروش کبیر’ شاهین’

ماراتن لیگ فوتبال زابل روز گذشته، هفدهم دی ماه با انجام دو بازی در حساس ترین روز این مسابقات پایان یافت.

 

 

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: در بازی اول تیم کوروش کبیر یکی از مدعیان قهرمانی که در پایان هفته هشتم با هجده امتیاز در مکان دوم قرار داشت با نتیجه چهار بر یک موفق به شکست تیم پانزده خرداد شد و در انتظار بازی دوم نشست تا نتیجه زحمات ۹ هفته ای خود را ببینند.

 

 

در بازی دوم تیم یکدست خندق با ترکیب بازیکنان جوان و با تجربه به مصاف سروش بنجار رفت و برد سه بر صفر خندقی ها در نیمه اول تمام امید تیم کوروش کبیر را برای قهرمانی از بین برد.

 

 

اما بازی محکم و جوانمردانه تیم بنجار با توجه به تاثیر نداشتن نتیجه بازی در جدول رده بندی برای آنها توانست در بیست دقیقه سه گل به ثمر برساند تا جای صدر نشین لیگ در بیست دقیقه آخر عوض شود.

 

 

به این ترتیب اولین صدرنشینی تیم فوتبال کوروش کبیر با قهرمانی این تیم همراه بود.

 

 

حامد سراوانی شریف مربی تیم فوتبال کوروش کبیر در پایان این مسابقات از اعضاء هیئت فوتبال جهت برگزاری منظم این رقابت‌ها تشکر و قدردانی کرد و به کادر فنی و بازیکنان خوب خندق که فقط بدلیل تفاضل گل در جایگاه دوم قرار گرفتند خسته نباشید عرض کرد.

 

 

وی قهرمانی خود را مدیون بازی خوب و به دور از حاشیه تیم خوب بنجار دانست و گفت: از مربی خوب این تیم آقای شهیدی تشکر و قدردانی می کنیم.

 

 

مربی تیم کوروش کبیر کمک های مالی و معنوی نبی دهمرده مدیر عامل شرکت کوروش کبیر و اهورای سیستان را بسیار تاثیر گذار دانست و از ایشان به واسطه حمایت از جوانان و ورزشکاران محترم سیستانی تشکر و قدردانی کرد.

 

 

لازم به ذکر است تیم کوروش کبیر از ماه آینده به همراه تیمهای تکاور و خندق در لیگ برتر استان به رقابت خواهد پرداخت.

 

 

در پایان این سری از مسابقات کوروش کبیر با ۲۱ امتیاز و تفاضل مثبت ۱۶ قهرمان شد، خندق با ۲۱ امتیاز و تفاضل مثبت ۱۳ نایب قهرمان و تیم تکاور با ۱۸ امتیاز سوم شد، تیم بنجار هم با ۱۶ امتیاز چهارم شد.

 

 

لازم به ذکر است تیم های کوروش کبیر، خندق، تکاور و بنجار سال آینده مجوز شرکت در مسابقات انتخابی استان را کسب کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

ارسال نظر ها

    رضادلاور درجمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ گفته :

    به.هرصورت.اداره برق نیزتابع مقررات خاص خودش میباشد.وهم بایدماموران اداره برق باتوجه به اسکان افرادبی سرپرست ملاحظه میکرد وفرصت میداد.. وهم صاحب ملک باتماس بامسوولین مربوطه قضیه را رسانه ایی نمیکرد