چهارشنبه ۰۱ شهر ۱۳۹۶

اخرین اخبار

گزارش

سیستان را دریابید، چرا که از بین رفتن آن، هویت شما را از بین خواهد برد

شهردار جدید و رئیس شورای اسلامی شهر زابل مشخص شد

استقبال و تشییع باشکوه شهدای گمنام در بنجار

صفحه اصلی>اخبار زابل, اخبار سیستان, اخبار عمومی, درد دل های مردمی

تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ در ساعت ۱۱:۴۱

گلایه ی یکی از چاپخانه داران سیستان از بی عدالتی ادارات در زابل

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: یکی از چاپخانه داران سیستان گلایه ای را از بی مهری که در ادارات نسبت به آنان مرسوم گردیده برای ما ارسال نموده که در ادامه به سمع نظرتان می رسانیم.

 

 

 

امید به آن روز که گفته ها با عمل یکی باشد ولی صدافسوس.

 

 

 

از ابراز لطف و پیگیری جناب فرماندار در بحث حمایت از تولید داخلی و فرمایشات حضرت آقا در بحث اقتصاد مقاومتی و اقدام عمل، که انجام به غیر است.

 

 

 

در هفته گذشته استعلامی از سوی بیمارستان امیر المومنین (ع) زابل به چندین چاپخانه در سطح شهر زابل توزیع و پس از قیمت گذاری که مبلغ ۳۴۰۰۰ میلیون تومان بود توسط یک چاپخانه برنده و در این راستا مسئولین اقدام به استعلام از شهرستان زاهدان نموده و با مبلغ ۶ میلیون پایین تر اقدام به واگذاری کار به آن چاپخانه استان نموده و کار از شهرستان خارج گردید.

 

 

 

در جلسه حضوری که با مدیران بیمارستان داشتند در سوال و پاسخ به این نتیجه رسیدیم که هرکس مبلغ پایین تری بزند کار با اوست.

 

 

 

پس از مطرح کردن دلیل موجه و استناد قانونی بر عمل خلاف عمل خود متوجه شدند و گفتند حالا که شده اما سری بعد ما در خدمتیم.

 

 

 

اگر فرمایشات مقام معظم رهبری را در بحث اقتصاد مقاومتی فصل الخطاب قرار داده و پیگری مستمر جناب فرماندار را ملاک قرار دهیم اقدام و عمل از سوی مسئولین شهر مغایرت و تضاد در اجرا و نقطه مقابل عمل می باشد و این رفتار به مثابه مخالفت با قانون و خط رهبری بوده که باعث دل سردی و دامن زدن و هموار نمودن راه برای بد خواهان نظام هموار و خواستار پیگیری فرماندار ویژه به عنوان خواهان اصلی با توجه به گفته های شان در عمل می باشد.

 

 

 

ضمنا در صورت در خواست شرح مفصل حضورا و یا کتبا بصورت تکمیلی که امضا جناب فرماندار هم هست دال بر ممنوع بودن کار و یا هزینه از سوی ادارات شهرستان به خارج از شهر یا استان می باشد قابل ارائه می باشد .

 

مطالب مرتبط

ارسال نظر ها

    رضادلاور درجمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ گفته :

    به.هرصورت.اداره برق نیزتابع مقررات خاص خودش میباشد.وهم بایدماموران اداره برق باتوجه به اسکان افرادبی سرپرست ملاحظه میکرد وفرصت میداد.. وهم صاحب ملک باتماس بامسوولین مربوطه قضیه را رسانه ایی نمیکرد