درد دل های مردمی:

  به گزارش گـــنـدم خـبـــر: یکی از شهروندان طی پیامی به خبرنگار گندم خبر روایتی از پیاده روی در یکی از خیابان های شهرستان زابل و گریه فرزندش از وجود سگ های ولگرد را برایمان بازگو کرد.       آقای اربابی به خبرنگار ما گفت: متاسفانه آنقدر بعضی از مسئولین شهرستان زابل در خواب فرو […]

 

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: یکی از شهروندان طی پیامی به خبرنگار گندم خبر روایتی از پیاده روی در یکی از خیابان های شهرستان زابل و گریه فرزندش از وجود سگ های ولگرد را برایمان بازگو کرد.

 

 

 

آقای اربابی به خبرنگار ما گفت: متاسفانه آنقدر بعضی از مسئولین شهرستان زابل در خواب فرو رفته اند که شبها بجای انسان ها در خیابان های شهر زابل سگ ها پیاده روی می کنند.

 

 

 

وی گفت: حتی بعضی مواقع پیاده روی این حیوان بصورت گله های سی تایی یا چهل تای می باشد !!!!

 

 

وی روایت کوتاه خود را چنین بیان کرد: یک شب که ساعت ۱۰ شب در خیابان هیرمند بعد از گذشت یکسال با خانواده مشغول پیاده روی بودیم که از ترس گله سگ سی تایی بچه ام شروع به گریه کرد و خانواده از وجود این حیوان ترسیدند.

 

 

 

وی افزود: آن پیاده روی تاریخی باعث شد تا خانواده هیچ موقع حاضر به پیاده روی نشوند.

 

 

 

ای شهروند با ناراحتی گفت: مسئولین زابل کی از خواب بیدار می شوند؟؟؟؟

 

 

وی محل اسکان سگ های ولگرد را اعلام کرد و گفت: انتهای بلوار ارتش، بلوار دولتی مقدم، خیابان هیرمند و… محل تجمع سگ ها می باشد.

 

 

اربابی گفت: چرا نباید مردم سیستان آسایش داشته باشند؟

 
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۵۵
نویسنده : سیستانی
تاریخ : ۱۸ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۰:۲۶:۱۷

متاسفانه مسئولین زابل در خواب هستن و متوجه هیچی به جز منافع خود نیستن از وضع آسفالت کوچه و خیابان گرفته تا هجوم گله ای سگهای ولگرد و بوی بسار بد فاضلاب در شهر این اتفاق در تمام شهر قابل مشاهده است اگر مسئول محترم به خود زحمت بدهد و از پشت میز بلند شود.

نویسنده : جانم فدای رهبر
تاریخ : ۱۸ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۲۱:۰۳:۵۷

با سلام خدمت امام جمعه عزیز و دوست داشتنی واقعا شما بی نظرید و انصافا حرف دلمونو میگید و این یعنی اینکه درد مردم رو میدونید خدا ب شما عزت و قوت بده تا در این مسیر با قدرت الهی قدم بردارید و امیدوارم با وجود شما مشکلات شهرمون ریشه کن شه

نویسنده : محمود
تاریخ : ۱۸ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۲۳:۱۹:۱۶

همه جا هستن مقصر هم شهرداری شورای شهر ان شاالله زود دورشون تمام شه خسته شدیم بخدا

نویسنده : بی پروا
تاریخ : ۱۹ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۰۹:۰۲:۳۵

خوب پیاده روی نرو.یایک چوب دستی باخودت ببر.خخخخخ

نویسنده : حسن
تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۱:۵۲:۱۹

آقا محمود ، این دوره هم که تمام شود .باز ما مردم زابل می آییم و فریب یک عده را می خوریم یا فامیل بازی می کنیم و افرادی مثل اینهاراانتخاب می کنیم.
باید بدون تعصب به جوانان رای بدهیم شاید فرجی شود

نویسنده : امیر
تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۱:۳۹:۴۲

مسئولین که نمیان تو زابل پیاده روی کنن میرن شهرستان تو ویلاهاشون