تاریخ : پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲ Thursday, 23 March , 2023

روایت پیاده روی یک خانواده زابلی: شبها بجای انسان ها در خیابان های شهر زابل سگ ها پیاده روی می کنند

  • کد خبر : 39690
  • ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۵
روایت پیاده روی یک خانواده زابلی: شبها بجای انسان ها در خیابان های شهر زابل سگ ها پیاده روی می کنند

  به گزارش گـــنـدم خـبـــر: یکی از شهروندان طی پیامی به خبرنگار گندم خبر روایتی از پیاده روی در یکی از خیابان های شهرستان زابل و گریه فرزندش از وجود سگ های ولگرد را برایمان بازگو کرد.       آقای اربابی به خبرنگار ما گفت: متاسفانه آنقدر بعضی از مسئولین شهرستان زابل در خواب فرو […]

 

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: یکی از شهروندان طی پیامی به خبرنگار گندم خبر روایتی از پیاده روی در یکی از خیابان های شهرستان زابل و گریه فرزندش از وجود سگ های ولگرد را برایمان بازگو کرد.

 

 

 

آقای اربابی به خبرنگار ما گفت: متاسفانه آنقدر بعضی از مسئولین شهرستان زابل در خواب فرو رفته اند که شبها بجای انسان ها در خیابان های شهر زابل سگ ها پیاده روی می کنند.

 

 

 

وی گفت: حتی بعضی مواقع پیاده روی این حیوان بصورت گله های سی تایی یا چهل تای می باشد !!!!

 

 

وی روایت کوتاه خود را چنین بیان کرد: یک شب که ساعت ۱۰ شب در خیابان هیرمند بعد از گذشت یکسال با خانواده مشغول پیاده روی بودیم که از ترس گله سگ سی تایی بچه ام شروع به گریه کرد و خانواده از وجود این حیوان ترسیدند.

 

 

 

وی افزود: آن پیاده روی تاریخی باعث شد تا خانواده هیچ موقع حاضر به پیاده روی نشوند.

 

 

 

ای شهروند با ناراحتی گفت: مسئولین زابل کی از خواب بیدار می شوند؟؟؟؟

 

 

وی محل اسکان سگ های ولگرد را اعلام کرد و گفت: انتهای بلوار ارتش، بلوار دولتی مقدم، خیابان هیرمند و… محل تجمع سگ ها می باشد.

 

 

اربابی گفت: چرا نباید مردم سیستان آسایش داشته باشند؟

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=39690

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
  1. متاسفانه مسئولین زابل در خواب هستن و متوجه هیچی به جز منافع خود نیستن از وضع آسفالت کوچه و خیابان گرفته تا هجوم گله ای سگهای ولگرد و بوی بسار بد فاضلاب در شهر این اتفاق در تمام شهر قابل مشاهده است اگر مسئول محترم به خود زحمت بدهد و از پشت میز بلند شود.

  2. با سلام خدمت امام جمعه عزیز و دوست داشتنی واقعا شما بی نظرید و انصافا حرف دلمونو میگید و این یعنی اینکه درد مردم رو میدونید خدا ب شما عزت و قوت بده تا در این مسیر با قدرت الهی قدم بردارید و امیدوارم با وجود شما مشکلات شهرمون ریشه کن شه

  3. همه جا هستن مقصر هم شهرداری شورای شهر ان شاالله زود دورشون تمام شه خسته شدیم بخدا

  4. خوب پیاده روی نرو.یایک چوب دستی باخودت ببر.خخخخخ

  5. آقا محمود ، این دوره هم که تمام شود .باز ما مردم زابل می آییم و فریب یک عده را می خوریم یا فامیل بازی می کنیم و افرادی مثل اینهاراانتخاب می کنیم.
    باید بدون تعصب به جوانان رای بدهیم شاید فرجی شود

  6. مسئولین که نمیان تو زابل پیاده روی کنن میرن شهرستان تو ویلاهاشون