به گزارش گـــنـدم خـبـــر: تیم شهرداری شهر علی اکبر در مسابقات قهرمانی والیبال مردان شهرستان هامون، جام خبرنگار شهید مدافع حرم، محسن خزایی، مقام اول را کسب کرد.       مسئول هیأت والیبال شهرستان هامون در گفتگو با خبرنگار گندم خبر گفت: این مسابقات توسط هیأت والیبال و با همکاری تربیت بدنی ناحیه مقاومت سپاه […]

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: تیم شهرداری شهر علی اکبر در مسابقات قهرمانی والیبال مردان شهرستان هامون، جام خبرنگار شهید مدافع حرم، محسن خزایی، مقام اول را کسب کرد.

 

 

 

مسئول هیأت والیبال شهرستان هامون در گفتگو با خبرنگار گندم خبر گفت: این مسابقات توسط هیأت والیبال و با همکاری تربیت بدنی ناحیه مقاومت سپاه هامون، با شرکت ۹ تیم در سالن اداره ورزش و جوانان شهر محمدآباد برگزار گردید که به مدت یک ماه و به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند.

 

 

 

نعمت گمرکی افزود: در پایان این مسابقات، تیم شهرداری شهر علی اکبر با پیروزی بر تمامی رقبا به مقام قهرمانی رسید. تیم پایگاه شهید قلنبر لوتک مقام دوم و تیم کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هامون مقام سوم را کسب کردند.

 

 

 

گمرکی نفرات برتر این مسابقات را این گونه اعلام کرد:

بهترین بازیکن اخلاق؛ امین درانی از تیم پایگاه شهیدان سکوهه.

بهترین پاسور: مزار اردونی از تیم شهرداری علی اکبر.

امتیاز آورترین بازیکن: جواد خطیبی از تیم پایگاه شهید قلنبر لوتک.

ارزشمندترین بازیکن: علی قورزایی از تیم شهرداری علی اکبر.

بهترین مربی: ملک نور خطیبی از تیم پایگاه شهید قلنبر لوتک.

 

 

 

پرویز صیادی مربی تیم شهرداری شهر علی اکبر که تیمش قهرمان این دوره شده، در خصوص این بازی ها به خبرنگار ما گفت: برگزاری این گونه مسابقات ضمن ایجاد نشاط و شادابی در جوانان، تأثیر بسیار زیادی در ایجاد انگیزه و کشف استعدادهای نوجوانان و جوانان دارد.

 

 

 

وی از پشتیبانی و حمایت های بی دریغ اسدی زاده، شهردار شهر علی اکبر قدردانی کرد و گفت: اگر حمایت ها و دل گرمی های شهردار نبود، قطعاً این مقام به دست نمی آمد.

 

 

وی از دیگر مسئولین نیز خواست تا از ورزش نوجوانان و جوانان حمایت بیشتری کنند.

 

img_20170104_141128

 

img_20170104_141101

 

img_20170104_141036

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه