فضای فتنه مه آلود است در چنین فضایی شناختن دوست از دشمن و بیگانه از خودی حق از باطل دشوار است.       امام جمعه شهرستان ایرانشهر در باره حماسه نه دی به خبرنگار گـــنـدم خـــبـر گفت: بعد از حضور چهل میلیونی مردم در انتخاب ریاست جمهوری سال ۸۸ توطئه ای از پیش طراحی شده […]

فضای فتنه مه آلود است در چنین فضایی شناختن دوست از دشمن و بیگانه از خودی حق از باطل دشوار است.

 

 

 

امام جمعه شهرستان ایرانشهر در باره حماسه نه دی به خبرنگار گـــنـدم خـــبـر گفت: بعد از حضور چهل میلیونی مردم در انتخاب ریاست جمهوری سال ۸۸ توطئه ای از پیش طراحی شده شکل گرفت و با رمز تقلب خواهان ابطال انتخابات شدند که از نظر ساز و کار قانونی مشکلی نداشت و فریب خوردگان را به کف خیابان کشاندند.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین سید شجاع الدین ابطحی گفت: تظاهرات هنجارشکن با شعارهایی که شخصی بود و انتخابات بهانه ای بود که اصل نظام و ولایت را نشانه گرفتند و در روز قدس با روزه خواری علنی شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران سر دادند.

 

 

وی گفت: ولی امر مسلمین با درایت کامل به نصیحت و ارشاد پرداختند هشدارهای لازم را دادند ولی صدای سوت و کف شورشگران گوش فتنه گران را کرکرده بود.

 

 

امام جمعه ایرانشهر گفت: بعد از هشت ماه از آشوب و آسیب رساندن به بیت المال و مردم و به شهادت رساندن تعدادی از عزیزان بی گناه در روزعاشورا حسینی ،اهانت به عزاداری و آتش زدن پرچم های یا حسین(ع) یا زهرا(ص) دل مردم را به درد آوردند در اینجا دیگر برای مردم قابل تحمل نبود که به مقدسات اهانت شود.

 

 

وی در ادامه گفت: تقریبا در تمام شهرها مردم یکپارچه به خیابان ها ریختند و دفاع از ولایت و انقلاب و نظام شعارهای انقلابی دادند بازتاب تظاهرات وسیع بود ودشمن فهمید پیوند مردم با نظام و ولایت بسیار قوی و مستحکم است، بساط فتنه جمع شد در حقیقت مردم بر یک فتنه عمیق پیروز شدند.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین ابطحی به فضای مه آلود فتنه اشاره کرد و به مردم توصیه کرد: فضای فتنه مه آلود است در چنین فضایی شناختن دوست از دشمن و بیگانه از خودی حق از باطل دشوار است.

 

 

وی گفت: انسان نیاز به چراغ مه شکن دارد و آن نور بصیرت است که از ولایت دریافت می کنند لذا رهبر انقلاب همیشه مردم را به بصیرت و شناخت دشمن دعوت کرده اند.

 

 

وی افزود: به خواص جامعه توصیه کرده اند تبیین کنید ، حقایق را به مردم بگویید.

 

 

وی تاکید کرد: مردم هم باید در چنین اوضاعی یک شاخص مطمئن خودشان داشته باشند و آنهم قطعا ولایت است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه