درخواست فرهنگیان از وزیر آموزش و پرورش؛

سیستان بزرگ با داشتن پنج شهرستان، دو شهر و بیش از هشتصد و پنجاه روستا در شمال سیستان و بلوچستان قرار دارد.       گـــنـدم خـــبـر : سیستان را در ایران و جهان با نام شاهنامه و رستم می شناسند و در بین مسلمانان نیز دارالولایه بودن سیستان زبانزد خاص و عام است.   […]

سیستان بزرگ با داشتن پنج شهرستان، دو شهر و بیش از هشتصد و پنجاه روستا در شمال سیستان و بلوچستان قرار دارد.

 

 

 

گـــنـدم خـــبـر : سیستان را در ایران و جهان با نام شاهنامه و رستم می شناسند و در بین مسلمانان نیز دارالولایه بودن سیستان زبانزد خاص و عام است.

 

 

 

سیستان با داشتن مردمی ولایتمدار در طول تاریخ شهرتی جهانی و ملی داشته است، تالاب بین المللی هامون، شهرسوخته با تمدنی عظیم مربوط به قبل از میلاد مسیح در بعد تاریخ و تمدن کهن این سامان و در سالهای نه چندان دور عزیمت فرزندان این سامان به جبهه های نبرد حق علیه باطل و شهادت سردارانی همچون حاج قاسم میرحسینی و هزاران سردار دیگر رشید اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس و این روزها شهادت سرباز ولایت و مدافع حرم شهید خزایی گواهی روشن بر ادعای ما سیستانیهاست.

 

 

 

فرهنگیان سیستان ورجاوند در مقابل این همه پیشینه ی درخشان و ولایتمدار بودن و وفادار بودن نسبت به انقلاب و ایران عزیز امروز از وزیر محترم اموزش و پرورش که در اولین سفر استانی خویش سیستان و بلوچستان قهرمان پرور را برگزیده است، یک خواسته دارند و ان خواسته ی بحق ؛ ایجاد دانشگاه فرهنگیان در سیستان ورجاوند است ، تا از این رهگذر بر دانش خویش بیفزایند و حقوق اندکشان را به جای ریختن به جیب دانشگاههای آزاد و پیام نور و علمی کاربردی و غیرانتفاعی توشه ی راهی برای ادامه ی تحصیل فرزندان و اعتلای نام و جایگاه سیستان و ایران نمایند.

 

 

 

امید آنکه وزیر محترم آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید ایران اسلامی تدبیری برای اینکار بیندیشند و امید به ادامه تحصیل فرزندان سیستان را به آنان باز گردانند.

 

img_20161226_135854

ابراهیم سراوانی _ دبیر مدارس سیستان

 
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۴
نویسنده : بامری. فرهنگی سیستانی
تاریخ : ۰۶ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۴:۴۵:۰۹

درود بر گندم پرس و درود بر استاد سراوانی عزیز. به خاطر این مطالبه ی بحقشان. اقای سراوانی درست می فرمایند در یکی دو سال آینده جمع کثیری از معلمان دانشسراهای مقدماتی و مراکز تربیت معلم که به افتخار بازنشستگی نائل می شوند بجایشان نیروی فراوانی لازم است استخدام شوند و لازم است تا در حوزه ی سیستان بزرگ دانشگاه تربیت معلم برای تربیت نیرو باشد. خداوند جناب سراوانی و همه ی دلسوزان مردم و نظام را برای ایران حفظ فرماید.

نویسنده : ممحبعلی ص
تاریخ : ۰۷ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۰۶:۵۷:۲۷

سلام لطفاهزینه ازدواج خودوفرزندانمان روپرداخت کنید ممنون میشیم یانه شماهم استیضاح میشوید

نویسنده : منصف
تاریخ : ۰۸ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۰:۰۳:۱۰

خواسته بحق وبجایی است که بایسته است نمایندگان که خودبنوعی وامدارفرهنگیان وصبغه ی فرهنگی نیزدارنددراینموردپیگیری نمایند.

نویسنده : رنج دیده
تاریخ : ۱۱ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۸:۳۶:۰۳

آقای سراوانی استاد ما در دانشگاه آزاد زابل بودند و زمانی که ما معلمین سیستانی در حال تحصیل در دانشگاه آزاد زابل وضعیت مالی اسفبار خودمان و تحصیل همزمان با فرزندانمان در این دانشگاه رو برای ایشان گفتیم. خیلی متاثر شدند و قول دادند این موضوع رو پیگیری کنند و اگر امکان یک درصد هم باشد تلاششان را بکنند.ما هم تلاش می کنیم این موضوع رو از طریق جناب وزیر تا حصول به نتیجه ی مطلوب پیگیری کنیم.تا حداقل اگر بدرد ما نخورد.بدرد فرزندانمان بخورد.خداوند این مرد رو که فردی فرهیخته و بسیار با سواد است برای ما حفظ کند.الهی آمین