پیگیری گندم خبر و جوابیه شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان:

اوضاع نابسمان شهرستان زابل و معضلات موجود که راهی برای درمانشان توسط شورای شهر و شهرداری پیدا نمی شود روز به روز وضعیت فضای شهر را مبهم تر از قبل می کند.     گـــنـدم خـــبـر : یکی از معضلات موجود در سطح شهر وجود تیرهای برق در وسط برخی از خیابان های اصلی می […]

اوضاع نابسمان شهرستان زابل و معضلات موجود که راهی برای درمانشان توسط شورای شهر و شهرداری پیدا نمی شود روز به روز وضعیت فضای شهر را مبهم تر از قبل می کند.

 

 

گـــنـدم خـــبـر : یکی از معضلات موجود در سطح شهر وجود تیرهای برق در وسط برخی از خیابان های اصلی می باشد که پس از تعریض توسط شهرداری زابل همچنان ، استوار و ماندگار جایگاه خود را حفظ می کنند.

 

 

 

یک شهروند با ارسال چند تصویر از بلوار جهانتیغ ما را یاد خاطرات فوت یک جوان در امام خمینی(ره) شمالی انداخت و گزارشی که هیچ واکنشی از سوی مسئولان امر نداشت.

img_20161225_211708

 

img_20161225_211647

برای پیگیری، موضوع تیرهای برق استوار در بلوار جهانتیغ را به اطلاع شجاعی مسئول روابط عمومی و شکایات شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان رساندیم و ایشان ضمن قول پیگیری با ارسال جوابیه ای از سوی عوض زاده مدیریت اداره برق شهرستان زابل در این خصوص توضیحات کاملی را ارائه نمودند.

 

 

در جوابیه ارسالی بعد از پیگیری خبرنگار گندم خبر آمده است:

 

باسلام و احترام

به استحضار می‌رساند که شهرداری زابل در سطح شهر زابل در بسیاری از نقاط از جمله بلوار جهانتیغ، هیرمند شمالی، امام خمینی شمالی، بسیج و غیره بدون جابجایی تاسیسات برق اقدام به تعریض معابر مذکور نموده است که بر اساس قوانین جاری و ابلاغی از سوی هیات محترم وزیران و اخیرا نیز بر اساس نامه ابلاغ شده از سوی مدیر کل محترم دفتر فنی استانداری به کلیه دستگاههای اجرایی استان، شهرداریها را موظف نموده همزمان با تعریض معابر تاسیسات برق را نیز با نظارت اداره‌برق جابجا نمایند.

 

 

پیگیریها و مکاتبات متعددی در این خصوص با فرمانداری و شهرداری زابل انجام گرفته تا اینکه در جلسه مورخ ۹۵/۸/۱۹ شورای ترافیک شهرستان زابل برابر بندهای ۷ و ۸ مصوبات جلسه مذکور شهرداری محترم زابل موظف به پرداخت هزینه‌های جابجایی تاسیسات برق یا از طریق پیمانکاران واجد شرایط با نظارت طراحی و نظارت امور برق زابل اقدام نمایند.

 

 

این امور نیز برابر مصوبات لیست تاسیسات نیاز به جابجایی در محل های تعریض شده را به شهرداری محترم زابل ارسال نموده است.

 

 

همچنین اعلام گردید که به جهت همکاری طراحی و نظارت امور برق زابل تهیه‌ نقشه و نظارت بر اجرای دقیق کار را بطور رایگان انجام خواهد داد، اما تاکنون اقدام موثری از سوی شهرداری زابل صورت نگرفته است.

 

 

 

رسانه گندم خبر برخود لازم می داند از پاسخگویی مدیریت اداره برق شهرستان زابل و پیگیری مسئول روابط عمومی شرکت توزیع برق استان تشکر و قدر دانی کند.

 

 

همچنین لازم می دانیم توصیه ای به شهردار محترم داشته باشیم تا در خصوص رفع و جابه جایی تیرهای برق با همکاری اداره برق شهرستان اقدامات لازم را در دستور کار این مجموعه قرار دهند.

 
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰:۱۵
نویسنده : عبدالله
تاریخ : ۰۶ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۰۰:۰۹:۳۰

سلام
خداروشکر یک دستوری داده شد
راستی شهردار محترم از سفر اون وراب تشریف اوردن?????

نویسنده : ناشناس
تاریخ : ۰۶ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۱:۵۳:۱۱

اربابی

نویسنده : ناشناس
تاریخ : ۰۶ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۱:۵۳:۴۰

بلوار مصطفی خمینی شمالی هم همین طور است

نویسنده : سیستانی
تاریخ : ۰۷ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۰۷:۳۶:۰۸

شهرداری در نظر دارد همچون نهضت آسفالت نهضت جابجایی تیر برقها رو به اجرا بگذارد……

نویسنده : محمود
تاریخ : ۰۷ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۵:۳۵:۰۲

خداکنه زودتر انجام بدن هم اسفالت این خیابونا داغونه هم تیرهای برق وسط خیابونه مخصوصا تو بلوار بسیج.اومدن واسه مخابرات کندن و رفتن خیلی وضیت خرابه مگه میشه شهردار گذرش به این خیابونا نیفته .همچنین بلوار دانشه رو بلاور زده شهرداری دستشون هم درد نکنه ولی تیر برقاش مونده تاریک تاریک خوب نیس خیابون دانشگاس .از رسانه گندم هم مچکریم لطفا رسیدگی بشه

نویسنده : رضادلاور
تاریخ : ۱۳ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۰۰:۲۶:۲۰

.اداره برق اگریک روزپرداخت به تاخیربیفتد مردم راازنعمت برق محروم میکنند.واگرانشعابی بخواهیم بگیریم باید شهرداری یک پوست بندازیم.خوب چرا برای جابجایی تیرهای برق مزاحم وحادثه ساز اقدام نمیکنند.