گـــنـدم خـــبـر : سرهنگ پاسدار موسی اصغری حسامیه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان در جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت حماسه ۹ دی، افزود: نهم دی ماه یک روز به یاد ماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است و هرگز فراموش نمی شود.       وی اظهار کرد: ۹دی یادآور فداکاری و پیروی مردم همیشه […]

گـــنـدم خـــبـر : سرهنگ پاسدار موسی اصغری حسامیه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان در جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت حماسه ۹ دی، افزود: نهم دی ماه یک روز به یاد ماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است و هرگز فراموش نمی شود.

 

 

 

وی اظهار کرد: ۹دی یادآور فداکاری و پیروی مردم همیشه در صحنه ایران از ولی فقیه بود و در این روز دشمن با بی حرمتی به پرچم سید الشهداء و ولایت رهبری فتنه سال ۸۸ را رقم زد.

 

 

 

فرمانده سپاه ناحیه زاهدان گفت: بصیرت مردم در فتنه سال ۸۸ تمام توطئه های دشمن را خنثی کرد و مردم با حضور گسترده خود در حماسه ۹ دی نشان دادند که از انقلاب اسلامی خود دور  نمی شوند.

 

 

 

وی به اجرای برنامه‌های مختلف به مناسبت حماسه ۹ دی در زاهدان اشاره کردو گفت: امسال نیز مطابق سنوات گذشته برنامه‌های مناسبتی حماسه ۹ دی در زاهدان برگزار خواهد شد.

 

 

 

وی با بیان اینکه برگزاری نشست‌های روشنگری و بصیرتی از برنامه های مهم روز ۹ دی است، تصریح کرد: برنامه های روز ۹ دی با عنوان بصیرت و میثاق با ولایت در سطح حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج محلات برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه