گـــنـدم خـــبـر : مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان گفت: وحدت لازمه تداوم اقتدار و عزت کشور است.     حجت الاسلام و المسلمین عودی جعفری مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی سراوان گفت: شهادت شهید مفتح را آغاز گر یک حرکت علمی و فقهی عنوان کرد و اظهار داشت: شهید مفتح فقه […]

گـــنـدم خـــبـر : مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان گفت: وحدت لازمه تداوم اقتدار و عزت کشور است.

 

 

حجت الاسلام و المسلمین عودی جعفری مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی سراوان گفت: شهادت شهید مفتح را آغاز گر یک حرکت علمی و فقهی عنوان کرد و اظهار داشت: شهید مفتح فقه و علوم آکادمیک را در کنار هم قرار داد از باب اینکه جلوی ۲ گروه سد شوند، یک دسته افرادی که علوم مادی را قبول ندارند و دامنه دید آنها در تعاریف فقهی و مذهبی است و گروه دیگرمقابله با افرادی که اعتقادی به مباحث دینی نداشته اند که فقط توجه به مسائل دنیوی داشته اند.

 

 

 

وی ادامه داد: تلفیق وحدت حوزه و دانشگاه هم توجه به مسائل و علوم آکادامیک و علوم دینی برای سطح ارتقای اخلاقی و رشد معنویت جامعه است.

 

 

 

مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاداسلامی واحد سراوان معنای واقعی وحدت میان دانشگاه و حوزه را هم مسیر بودن برای رسیدن به سعادت دنیا و آخرت عنوان کرد.

 

 

 

حجت و الاسلام و المسلمین عودی جعفری خاطر نشان کرد: دغدغه اصلی حوزه و دانشگاه جلوگیری از هرگونه ایجاد تفرقه در این دوحوزه است به این معنی که نه دین به تنهایی می تواند جامعه بشری را به سعادت برساند و نه مادیات مطلق می تواند انسان را به سرکرده مقصود براسند.

 

 

 

وی افزایش نشست ها میان حوزویان و دانشگاهیان را در حوزه های علمیه و علمی را بیشترین وظایف اساتید و علما را با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری برشمرد خاطر نشان کرد: وحدت لازمه تداوم اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران در جهان است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه