پس از بررسی عملکرد ادارات راه و شهرسازی در سراسر کشور، رییس اداره و راه و شهرسازی زابل به عنوان راهدار نمونه انتخاب شد.         به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از اوشیدا؛ رییس اداره راه و شهرسازی زابل اظهار داشت: هر ساله به مناسبت روز راهدار از راهداران نمونه کشور تقدیر به عمل می آید […]

پس از بررسی عملکرد ادارات راه و شهرسازی در سراسر کشور، رییس اداره و راه و شهرسازی زابل به عنوان راهدار نمونه انتخاب شد.

 
 
 
 
به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از اوشیدا؛ رییس اداره راه و شهرسازی زابل اظهار داشت: هر ساله به مناسبت روز راهدار از راهداران نمونه کشور تقدیر به عمل می آید و در این راستا امسال از بنده به عنوان راهدار نمونه در کشور تجلیل به عمل خواهد آمد.
 
 
 

علی عالی در ادامه افزود: عملکرد ادارات در حوزه ی نگهداری راه ها، حفظ حریم و همچنین مولفه های دیگر سنجیده می شود و در نهایت اداره راه و شهرسازی که توانسته باشد بیشترین امتیازات را کسب کند به عنوان بهترین اداره معرفی خواهد شد.

 
 
 

وی با بیان اینکه، در گذشته نیز شفیعی یکی از روسای راه و شهرسازی زابل به این مقام دست یافته تصریح کرد: با کسب مقام راهدار نمونه کشور زین پس به طور حتم با انگیزه و نشاط بیشتری به مردم خدمت خواهم کرد.

 
 

گفتنی است؛ فردا سه شنبه ساعت پنج بعداز ظهر در سالن همایش های برج میلاد از علی عالی به عنوان راهدار نمونه کشور قدردانی خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه