گـــنـدم خـــبـر : کلنگ کارخانه لاستیک سازی سیستان در هیاهو تبلیغاتی دولتیان با حضو وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار سیستان و بلوچستان و دیگرمسئولان ارشد استانی در اسفند ماه سال ۹۴ با پیگیری و تلاش نمایندگان وقت بر زمین خورد.     به زمین خوردن کلنگ احداث کارخانه لاستیک سازی باعث ایجاد بارقه های […]

گـــنـدم خـــبـر : کلنگ کارخانه لاستیک سازی سیستان در هیاهو تبلیغاتی دولتیان با حضو وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار سیستان و بلوچستان و دیگرمسئولان ارشد استانی در اسفند ماه سال ۹۴ با پیگیری و تلاش نمایندگان وقت بر زمین خورد.

 

 

به زمین خوردن کلنگ احداث کارخانه لاستیک سازی باعث ایجاد بارقه های امید در بین مردم سیستان گردید، امیدی که بعد از قریب به یکسال جایگاه خویش را به یاس و ناامیدی می دهد.

 

 

 

واکاویی این موضوع چراغ سوال هایی را ذهن ما روشن می کند که آیا ناتوانی دولت در انجام به تعهدات و یا عدم پیگیری نمایندگان حال حاضر سیستان و یا خدایی ناکرده غرایض و سلایق روند احداث را طولانی نموده است.

 

 

برای یافتن پاسخ این سوالات به سراغ سید باقر حسینی نماینده ی که پیگیر این موضوع بود رفتیم.

 

 

وی در گفتگو با خبرنگار گـــنـدم خـــبـر بیان کرد: ما برای احداث این کارخانه در زمان نمایندگی خویش ردیف بودجه تعریف کرده ایم.

 

 

حسینی گفت: بنده هنوز هم پیگیر راه اندازی کارخانه می باشم.

 

 

نماینده ادوار سیستان با اشاره به بودجه اختصاص یافته خاطر نشان کرد؛ اگر بودجه اختصاص یافته به این طرح امسال مورد استفاده قرار نگیرد، ردیف بودجه آن حذف خواهد شد.

 

 

جا دارد نمایندگان استان و نماینده ارشد دولت تدبیر و امید در سیستان و بلوچستان اهتمام بیشتری نسبت به راه اندازی کارخانه داشته باشند.

 

 

بیاید فارغ از سلایق، غرایز و اختلافات سیاسی برای آبادانی و پیشرفت استان عزیزمان دست در دست هم دهیم…

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه