هنرمند سیستانی و بلوچستانی با اجرای کارهای فرهنگی و هنری سعی می کند با زبان هنر چهره استان را توانمند نشان دهد.       رمضان نورا در گفتگو با خبرنگار گـــنـدم خـــبـر اظهار داشت: نمایشگاه ویژه شهدا بخصوص شهدای شیعه و سنی مدافع حرم در هفته وحدت در جوار کوه خواجه و تالاب بین المللی […]

هنرمند سیستانی و بلوچستانی با اجرای کارهای فرهنگی و هنری سعی می کند با زبان هنر چهره استان را توانمند نشان دهد.

 

 

 

رمضان نورا در گفتگو با خبرنگار گـــنـدم خـــبـر اظهار داشت: نمایشگاه ویژه شهدا بخصوص شهدای شیعه و سنی مدافع حرم در هفته وحدت در جوار کوه خواجه و تالاب بین المللی هامون برگزار می شود.

 

 

 

وی گفت: در این نمایشگاه سعی داریم بصورت کاملا طبیعی و ملموس در تالاب هامون، جوار کوه خواجه فضای جبهه و جنگ را با همکاری سپاه و انجمن های مردم نهاد بازسازی و با حکاکی تمثال شهدای شیعه و سنی علی الخصوص شهدای مدافع حرم یاد و خاطره آنان را گرامی بداریم.

 

 

 

هنرمند سیستانی از رونمایی اثر جدید خود خبر داد و گفت: قرار است در این نمایشگاه از دوربین فیلمبرداری ساخته شده با تربت کربلا به یاد شهید محسن خزایی با حضور مسؤلین استانی و کشوری رونمایی شود.

 

 

 

نورا یکی از آرزوهایش را بیان کرد و گفت: با توجه به ارادت سردار حاج قاسم سلیمانی به دوستان، همرزمان و همسنگرانش بخصوص شهدای مدافع حرم آرزو دارم ایشان هم در این نمایشگاه در کنار مردم سیستان و بلوچستان حضور یابند.

img_20161212_011136

وی در پایان  از عموم مردم علی الخصوص خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران دعوت کرد تا در این نمایشگاه شرکت کنند.

 

 

 

لازم به ذکر است قرار است این نمایشگاه روز جمعه ۹۵/۹/۲۶ ساعت ۹ صبح در مکان تالاب هامون و در جوار کوه خواجه برگزار گردد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه