گـــنـدم خـــبـر : یکی از شهروندان به خبرنگار ما گفت: در کانال خبری شبکه یک صدا و سیما اعلام کردند تمامی نیروها و ماشین آلات بکارگیری شده در پروژه آبرسانی سیستان توسط بومی های منطقه انجام می شود.     محمد کیخا گفت: تمامی ماشین های سنگین که کار انتقال لوله های آب به مزارع […]

گـــنـدم خـــبـر : یکی از شهروندان به خبرنگار ما گفت: در کانال خبری شبکه یک صدا و سیما اعلام کردند تمامی نیروها و ماشین آلات بکارگیری شده در پروژه آبرسانی سیستان توسط بومی های منطقه انجام می شود.

 

 

محمد کیخا گفت: تمامی ماشین های سنگین که کار انتقال لوله های آب به مزارع را انجام می دهند توسط مهندسین با پارتی و روابط از دیگر استان های کشور هجوم آورده اند.

 

 

وی افزود: تمامی بومی های منطقه که ماشین آلات سنگین دارند باید به نقاط دوردست و یا دیگر استان ها برای امرار معاش رفته و کار کنند.

 

 

وی همچنین گفت: از دوستان بنده به شرکت لوله جهت کار مراجعه که مهندسین آنجا اظهار نموده اند نیاز به ماشین نداریم و اگر داشته باشیم هم خودمان از شهرستان می آوریم مسئَولین عزیز توجه و رسیدگی کنند.

 

 

وی با ارسال تصاویری گفت: اگر نگاه کنید تمامی پلاک های خودروها مربوط به استان های دیگر است.

 

img_20161211_133556

برای پیگیری، درد دل ارسالی این شهروند را برای روابط عمومی نماینده مجری طرح ارسال کردیم.

 

 

وی در گفتگو با خبرنگار گندم خبر گفت: این خودروها حامل بار لوله های پلی اتیلن از محل تولید لوله ها در کارخانه مربوطه که خارج از استان است بارگیری و به سمت محل پروژه حرکت می کنند.

 

 

سجاد حسینی در خصوص جذب نیرو شرکت های مورد نظر گفت: پیمانکاران برای جذب نیرو حد و ظرفیتی دارند و در صورت تکمیل ظرفیت، جایی برای استخدام و بکارگیری نیرو ندارند.

 

 

وی در رابطه با حمل لوله در شهرستان گفت: حمل لوله از کارخانه تا محل هر پروژه است و این بدین معناست که برای هر ناحیه عمرانی با توجه به نیاز اعلام شده لوله از کارخانه بارگیری و حمل می شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه