به گزارش گـــنـدم خـــبـر : وضعیت خیابان ها و کوچه های شهرستان زابل حال و روز خوبی را سپری نمی کند و در انتظار درمان اساسی روزگار سپری می کند و گویا شهرداری راه درمانی برای این بیماری و بیماری های دیگر سطح شهر در افکار خود نمی یابد.     شهرداری زابل ناتوان در […]

به گزارش گـــنـدم خـــبـر : وضعیت خیابان ها و کوچه های شهرستان زابل حال و روز خوبی را سپری نمی کند و در انتظار درمان اساسی روزگار سپری می کند و گویا شهرداری راه درمانی برای این بیماری و بیماری های دیگر سطح شهر در افکار خود نمی یابد.

 

 

شهرداری زابل ناتوان در جانمایی سطل های زباله در نقاط مختلف شهر!

 

یکی از شهروندان به خبرنگار ما گفت: کوچه شهید حبیب میرزایی هر دو شب یک بار مردم در زمینه های خالی رو به روی باقری کلی آشغال را آتش می زنند که علاوه بر آلودگی هوا بوی بسیار نامطبوعی در فضای محل پخش می شود.

 

 

وی گفت: شهرداری یک سطل آشغال کنار خیابان رو به روی باقری سه نمی گذارد.

 

 

وی تاکید کرد: به خدا با این بوی حاصل از تکرار سوزاندن زباله ها خفه شدیم و باید جلوی این کار با تعبیه و جمع آوری زباله ها گرفته شود.

 

 

یکی آسفالت را تخریب می کند و شهرداری ناتوانی خود را به رخ می کشد!

 

یکی از شهروندان به خبرنگار ما گفت: بر اثر درست کردن فاضلاب، آسفالت تخریب شده است و دیگر رنگ آسفالت به خود ندیده است.

 

 

وی گفت: طالقانی ۲۶ ( کوچه کاظمی ها) بیش از ده سال است که آسفالت نشده است و نیمی از کوچه توسط مردم شن ریزی شده تا ساکنین بتوانند راحتتر رفت و آمد کنند.

 

img_20161210_111320

 

img_20161210_111217

دو گلایه و دو ناتوانی متفاوت از کم کاری شهرداری شهرستان زابل بیان شد این موارد تنها گوشه ای از انبوه مشکلات موجود در سطح شهرستان می باشد.

 

 

ان شاءالله شهردار محترم در سفر به فرانسه کمی تجربه کسب و برای آینده این شهر برنامه ریزی دقیق تری انجام دهد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه