زوج فرهنگی سیستان موفق شدند در کنفرانس بین المللی علوم و تکنولوژی کوآلالامپور مالزی خوش بدرخشند.     گـــنـدم خـــبـر : ابراهیم سراوانی دبیر آموزش و پرورش شهرستان زابل و خانم پودینه آقایی دبیر آموزش و پرورش بنجار (زوج فرهنگی)که با ارسال مقاله در بخش علوم انسانی کنفرانس بین المللی علوم و تکنولوژی دانشگاه کوالالامپور […]

زوج فرهنگی سیستان موفق شدند در کنفرانس بین المللی علوم و تکنولوژی کوآلالامپور مالزی خوش بدرخشند.

 

 

گـــنـدم خـــبـر : ابراهیم سراوانی دبیر آموزش و پرورش شهرستان زابل و خانم پودینه آقایی دبیر آموزش و پرورش بنجار (زوج فرهنگی)که با ارسال مقاله در بخش علوم انسانی کنفرانس بین المللی علوم و تکنولوژی دانشگاه کوالالامپور مالزی شرکت کرده بودند.

 

 

مقاله ی ارسالی این زوج فرهنگی سیستانی به این دانشگاه مورد پذیرش قرار گرفت و در کتابچه ی الکترونیکی آن دانشگاه چاپ گردید.

 

 

لازم بذکر است این کنفرانس از ۲۷ تا ۳۰ مهرماه ۱۳۹۵ در شهر کوآلالامپور کشور مالزی برگزار گردید و نام این زوج فرهنگی سیستانی هم در زمره ی ارائه دهندگان مقاله های مورد پذیرش این دانشگاه قرار گرفت.

 

 

ابراهیم سراوانی که در سال ۲۰۱۶ میلادی حداقل هفت مقاله (پذیرفته شده ) در کنفرانسهای بین المللی داخل و خارج کشور ارائه نموده است علت این فعالیتهای علمی و پژوهشی اش را اعتلای نام ایران و سیستان می داند.

img_20161206_233132

 

img_20161206_233038

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه