به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل: پیش از ظهر امروز جلسه تودیع و معارفه رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زابل با حضور مهندس ناظری فرماندار، جهان دیده مدیر کل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان و هیات همراه برگزار شد. […]

به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل: پیش از ظهر امروز جلسه تودیع و معارفه رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زابل با حضور مهندس ناظری فرماندار، جهان دیده مدیر کل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان و هیات همراه برگزار شد.

 

 

در این مراسم فرماندار زابل اظهار داشت: در هر جایگاهی که هستیم باید به بهترین شکل به مردم خدمت و انجام وظیفه نماییم.

 

 

هوشنگ ناظری با بیان اینکه همه در نزد مردم پاسخگو و مسئول هستیم افزود : از رییس جدید اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زابل انتظار می رود ،تلاش کنند تا بیش از پیش در راستای تحقق برنامه های دولت به ویژه اشتغالزایی اقدام و عمل صورت پذیرد و رضایت مندی مردم حاصل شود.

 

 

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل تصریح کرد : مدیران دولت در شهرستان خود را با اصول اقتصاد مقاومتی تطبیق دهند به گونه ای که از حداقل منابع و امکانات بیشترین بهره وری پدید آید.

 

 

گفتنی در این مراسم از زحمات و خدمات آقای شهرام کول زاده تقدیر بعمل آمد و آقای مجتبی زاده میر بعنوان رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زابل معرفی شد.

img_20161205_130127

 

img_20161205_130204

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه