گـــنـدم خـــبـر : نمی شود بطور مدام در سایت های خبری از درد نوشت باید بیشتر آن را لمس کرد هوا این روزها خیلی سوزناک است.     خیلی سرد می شود و بعد تب می کند کسی که لباس گرم ندارد. این سرما تقصیر دولت فعلی یا قبل نیست هوا سرد است همین!   […]

گـــنـدم خـــبـر : نمی شود بطور مدام در سایت های خبری از درد نوشت باید بیشتر آن را لمس کرد هوا این روزها خیلی سوزناک است.

 

 

خیلی سرد می شود و بعد تب می کند کسی که لباس گرم ندارد.

این سرما تقصیر دولت فعلی یا قبل نیست هوا سرد است همین!

 

 

اما اینکه در این هوای سرد مصوباتی برای گرم نگه داشتن دل ها و دست های پینه بسته باشد و سرد بماند قطعا دولت فعلی باید جوابگو باشد.

 

 

روی حسابم روسای ادارات از جمله فرماندار شهرستان نیکشهر و تمامی کسانی که در سفره ساده آن پیرمردها و پیرزن ها نشستند و صادقانه حرف ها را شنیدند و موقع رفتن برای اهالی دست تکان دادند و بعد از آن حتی یادشان رفت که در منطقه چانف و آهوران چه قول هایی دادند و چه برگه هایی را امضا کرده اند!

 

 

بهبود وضعیت آب شرب، شغل و ایجاد کانال های ارتباطی با دنیای امروز، دکل و گیرنده های تلوزیونی، ایجاد واحد های مسکونی و خیلی از قول های ریز و درشت دیگر که فقط سیاهه مصوبات و خاطرات شده اند و پس از گذشت یکسال همچنان هیچ سودی به همراه نداشته است.

 

 

آه و اندوه برای هیچ و انتظار داریم تا با وجود فقر، اعتباری موجود در ادارات هبودان را با نگاهی متفاوت و مستثنی بنگرند چرا که هبودان چشم انتظار گام های موثر دولت تدبیر و امید است.

 

 

باید بین مشکلات و حل آنها اولویت هایی قرار داد انتظارات عمومی از آقای صالحی بعنوان عالی ترین مقام سیاسی دولت در شهرستان نیکشهر این است که با درک حساسیت موضوع و پیگیری های چندین و چند ساله شهروندان ،هبودان هر چند کم اما شاهد تحولی نو باشیم.

 

منطقه هبودان دارای ۱۴ روستا و از توابع شهرستان نیکشهر، بخش آهوران(چانف) می باشد.

 

نویسنده: محمد رئیسی

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه