نمایندگان برای تصویب قطعی منطقه آزاد قدم های محکم تری بردارند

  • کد خبر : 35003
  • ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۰۴
نمایندگان برای تصویب قطعی منطقه آزاد قدم های محکم تری بردارند

گندم خبر: خطبه های نماز عبادی سیاسی شهر بنجار به امامت حجت الاسلام والمسلمین پارسا برگزار گردید. امام جمعه شهر بنجار در خطبه اول نماز بعد از سفارش به تقوا علل و دلائل آسیب ها ، معضلات اجتماعی و راههای پیشگیری و درمان آن را تشریح و گفت: عواملی که در جامعه ناهنجاریهایی مثل اعتیاد، طلاق، […]

گندم خبرخطبه های نماز عبادی سیاسی شهر بنجار به امامت حجت الاسلام والمسلمین پارسا برگزار گردید.

امام جمعه شهر بنجار در خطبه اول نماز بعد از سفارش به تقوا علل و دلائل آسیب ها ، معضلات اجتماعی و راههای پیشگیری و درمان آن را تشریح و گفت: عواملی که در جامعه ناهنجاریهایی مثل اعتیاد، طلاق، بداخلاقی، سرقت، اختلافات فامیلی و خانوادگی، فقر و فساد و خیانت وجود دارد چند مورد است:
۱- عدم پایبندی با آموزه های دینی در بعضی از خانواده ها
۲- آشفتگی کانون خانواده و عدم محبت میان فرزندان و والدین
۳- استفاده از ماهواره و دیدن فیلم های مستهجن

حجت الاسلام والمسلمین پارسا در خطبه دوم به سالگرد امضا برجام اشاره کرد و گفت: طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکرده و مردم هنوز اثرات برجام را بر سر سفره خود ندیده اند و دستگاه دیپلماسی باید موضع قوی تر و جدی تر در مقابل بد عهدی آمریکا و غربی ها بگیرد.

وی به اشاره تجمع منافقین در فرانسه اشاره کرد و گفت: خواستار احضار سفیر فرانسه و یا تعلیق روابط اقتصادی با فرانسه شد تا درس عبرتی برای آنها شود.

امام جمعه شهر بنجار در ادامه گفت: راه نجات مردم سیستان از طوفان های شدید و ریزگردها ایجاد کمربند سبز و کاشت درخت در شمال سیستان و پیگیری حق آبه است.

وی افزود: مسئولین توجه بیشتری به تنگه احد جمهوری اسلامی بکنند.

وی در ادامه افزود: ضمن تبریک، تقدیر و تشکر از نمایندگان محترم و مسئولین استانی بابت تصویب منطقه آزاد سیستان، این قدم اول برای حل مشکلات منطقه است و نسبت به تصویب قطعی آن و ایجاد زیرساخت ها قدم های محکم تری بردارند.

وی با گرامی داشتن سالروز تاسیس شورای نگهبان، تاکید کرد: که این نهاد مسئول حفاظت از قانون اساسی و ناظر بر صحت انتخابات هست که همگان باید از آن تبعیت کنند.

امام جمعه شهر بنجار در پایان گفت: سالروز شهادت حضرت حمزه و پذیرش قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت در سال ۶۷ از سوی ایران اشاره کرد و برای روح امام عزیز و شهدای جنگ تحمیلی آرزوی علو درجات کرد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=35003
  • دیدگاه‌ها برای نمایندگان برای تصویب قطعی منطقه آزاد قدم های محکم تری بردارند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.