صبح امروز مدیر آموزش و پرورش زابل در مدرسه امام رضا حضور یافت.   به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش زابل،علی اکبر بزی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش زابل برای بررسی وضعیت گرمایشی مدارس به طور سرزده از تعدادی از مدارس شهرستان زابل از جمله دبستان امام […]

صبح امروز مدیر آموزش و پرورش زابل در مدرسه امام رضا حضور یافت.

 

به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش زابل،علی اکبر بزی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش زابل برای بررسی وضعیت گرمایشی مدارس به طور سرزده از تعدادی از مدارس شهرستان زابل از جمله دبستان امام رضا(ع) بازدید بعمل آوردند که آنطور که از بازدیدهای مشخص شد،خوشبختانه همه مدارس با آمادگی کامل به استقبال سرما رفته اند .

 

 

علی اکبر بزی در حاشیه بازدید از مدرسه امام رضا(ع) گفت: ۹۰۰۰۰ لیتر نفت در انبارها ذخیره شده ومدیران محترم مدارس هم از مدتها قبل نسبت به چک کردن سیستم گرمایشی مدارس اقدام کرده اند و  از این بابت هیچگونه جای نگرانی وجود ندارد.

 

 

رسانه گندم خبر از توجه و پیگیری مدیر آموزش و پرورش شهرستان زابل به مشکلات مطرح شده در خصوص دبستان امام رضا(ع) در کانال خبری گندم خبر در تلگرام با عنوان ‘ دبستانی فاقد هر گونه امکانات گرمایشی در زابل ‘ ، کمال تشکر را دارد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه