حمایت از صنعت مرغداری سیستان و بلوچستان مدت هاست مورد توجه دولتمردان و سازمان جهاد کشاورزی در استان قرار گرفته است که جا دارد در این خصوص از مسئولین پیگیر، تشکر و قدرانی داشته باشیم.     گـــنـدم خـــبـر : موضوع مهمی که در این بین باید مورد توجه دولتمردان استانی قرار بگیرد ممنوع کردن […]

حمایت از صنعت مرغداری سیستان و بلوچستان مدت هاست مورد توجه دولتمردان و سازمان جهاد کشاورزی در استان قرار گرفته است که جا دارد در این خصوص از مسئولین پیگیر، تشکر و قدرانی داشته باشیم.

 

 

گـــنـدم خـــبـر : موضوع مهمی که در این بین باید مورد توجه دولتمردان استانی قرار بگیرد ممنوع کردن واردات مرغ از استان های دیگر به سیستان و بلوچستان(موضوعی که مدت کوتاهی است در دستور کار قرار گرفته است) و احیا واحدهای مرغداری که توان رقابت با رقبا را نداشته و ورود مرغ های وارداتی آنها را به سمت برشکستگی و مخروبه شدن سوق داده است.

 

 

در ادامه گوشه ای از مشکلات حاکم بر واحدهای مرغداری در شمال استان سیستان و بلوچستان را بصورت ویدئو که توسط یک شهروند دلسوز سیستانی تهیه شده است مشاهده خواهید کرد و امید داریم بازسازی و احیا دوباره مرغداریهای برشکست و تعطیل شده مورد توجه مسئولین جهاد کشاورزی و سایر دولتمردان قرار بگیرد.

 

دانلود ویدئو

 

تهیه کلیپ: قاسمی

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه