هیچ‌یک از وعده‌ها درخصوص رونق گردشگری سیستان و بلوچستان عملیاتی نشده است

  • کد خبر : 38277
  • ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰
هیچ‌یک از وعده‌ها درخصوص رونق گردشگری سیستان و بلوچستان عملیاتی نشده است

نماینده مردم زاهدان در مجلس با انتقاد از اینکه تقریبا هیچ‌یک از وعده‌ها درخصوص گردشگری سیستان و بلوچستان عملیاتی نشده، تصریح کرد: رونق گردشگری این استان، تاثیر شگرفی بر زندگی و معیشت مردم منطقه خواهد داشت.   گـــنـدم خـــبـر : حسینعلی شهریاری با اشاره به اظهارنظر رییس جدید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مبنی بر اینکه “رونق گردشگری استان […]

نماینده مردم زاهدان در مجلس با انتقاد از اینکه تقریبا هیچ‌یک از وعده‌ها درخصوص گردشگری سیستان و بلوچستان عملیاتی نشده، تصریح کرد: رونق گردشگری این استان، تاثیر شگرفی بر زندگی و معیشت مردم منطقه خواهد داشت.

 

گـــنـدم خـــبـر : حسینعلی شهریاری با اشاره به اظهارنظر رییس جدید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مبنی بر اینکه “رونق گردشگری استان سیستان و بلوچستان را در اولویت کاری خود قرار می‌دهد”، گفت: اگرچه بعید می‌رسد با توجه به نبود حداقل‌ترین زیرساخت‌های این مهم در استان بتوان این وعده‌ها را عملیاتی کرد اما امیدوارم قول‌های معاون رئیس‌جمهور در نخستین روزهای کاریش به مردم محروم سیستان و بلوچستان به سرانجام برسد و این حرف‌های خوش آب و رنگ تنها تبلیغاتی سیاسی در ماه‌های منتهی به انتخابات ریاست‌جمهوری برای دولت یازدهم نباشد.

 

 

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: زیرساخت، راه‌های مواصلاتی، امکانات رفاهی و گردشگری در استان سیستان و بلوچستان بسیار پایین است و رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باید برای تحقق وعده‌های خود مبنی براینکه قصد دارد سیستان و بلوچستان را در سال ۹۶ مقصد گردشگری کشور کند، برنامه‌های عملیاتی ارائه دهد.

 

 

وی افزود: تاکنون تقریبا هیچ‌یک از وعده‌ها درخصوص  سیستان و بلوچستان عملیاتی نشده یا سرعت اقدامات به قدری پایین بوده که مردم نتواستند متوجه تغییر و تاثیرات آن شوند.

 

 

شهریاری با تاکید بر اینکه رونق گردشگری استان سیستان و بلوچستان تاثیر شگرفی بر زندگی و معیشت مردم منطقه خواهد داشت، گفت: این استان بالاترین نرخ بیکاری در کشور را دارد اما رونق گردشگری و صنایع دستی آن می‌تواند به اشتغال جوانان تاثیر گذاشته و معیشت مردم را ارتقا دهد و به طورحتم می‌تواند راهگشا باشد.

 

 

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر دولت بتواند به نحوه هزینه‌کرد پول‌ها و سرمایه‌های کشور مسیر درستی دهد می‌توان سیستان و بلوچستان را از تنگناهای اقتصادی نجات داده و وعده‌ها را به سرانجام برساند./خانه ملت

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=38277

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. زمانی که فردی مثل خسروی درحاشیه باشد چه انتظاری دارید