فرمانده سپاه ناحیه زابل از اجرای ۵۱عنوان برنامه در هفته بسیج این شهرستان خبر داد و گفت: برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، اجتماع عظیم بسیجیان و افتتاح پایگاه های بسیج از مهمترین این برنامه هاست.     گـــنـدم خـــبـر : سرهنگ علی ثمره حسینی در نشست خبری اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تسلیت شهادت، […]

فرمانده سپاه ناحیه زابل از اجرای ۵۱عنوان برنامه در هفته بسیج این شهرستان خبر داد و گفت: برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، اجتماع عظیم بسیجیان و افتتاح پایگاه های بسیج از مهمترین این برنامه هاست.

 

 

گـــنـدم خـــبـر : سرهنگ علی ثمره حسینی در نشست خبری اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تسلیت شهادت، شهید خبرنگار محسن خزائی عنوان کرد: شهید خزایی بی حرمتی به حرمین و عملکرد تروریست ها را خیلی سریع پوشش می داد تا این جنایت ها را در جهان منعکس کند او میتوانست نرود بلکه احساس تکلیف کرد تا مظلومیت شهدا را انعکاس دهد.

 

 

 

وی افزود: بسیج مستضعفین در ۵ آذر ۱۳۵۸ به فرمان و دید خردمندانه امام خمینی (ره) و در راستای مشارکت نیروهای مردمی در برنامه های نظامی، فرهنگی و اجتماعی شکل گرفت.

 

 

 

سرهنگ ثمره حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیش از ۵۰ عنوان برنامه در هفته بسیج اظهار کرد: حضور در مزار شهدا و غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا و برگزاری یادواره شهدا، اجتماع عظیم بسیجیان در صبحگاه مشترک با نام مدافعین حرم و حضور در نماز جمعه، تشکیل حلقه های صالحین، برگزاری نشست های روشنگری و بصیرتی با هدف تبیین گفتمان انقلابیگری در سطح مدارس و پایگاه های بسیج بخشی از ویژه برنامه های این هفته است.

 

 

 

فرمانده سپاه زابل تاکید کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرموده اند تا بسیج هست نظام جمهوری اسلامی ایران از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد و این یک رکن اساسی در کشور است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه