چند روز قبل سرعت بیش از حد مجاز به همراه عدم کنترل و نقص فنی یک خودرو باعث تصادف در محور زابل – بنجار گردید.     به گزارش گـــنـدم خـــبـر :  ساعت حدود ۱۵:۳۰ یک دستگاه پژو ۴۰۵ درمحور زابل – بنجار مقابل دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل به علت سرعت بیش از حد […]

چند روز قبل سرعت بیش از حد مجاز به همراه عدم کنترل و نقص فنی یک خودرو باعث تصادف در محور زابل – بنجار گردید.

 

 

به گزارش گـــنـدم خـــبـر :  ساعت حدود ۱۵:۳۰ یک دستگاه پژو ۴۰۵ درمحور زابل – بنجار مقابل دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل به علت سرعت بیش از حد و بی احتیاطی دچار نقص فنی شده و عدم کنترل سرعت باعث شد تا به خودروهای پارک شده در محل دانشگاه برخورد و خسارات زیادی را به بار آورد.

 

 

با توجه به وجود دو دانشگاه معتبر سیستان در محور ارتباطی زابل به بنجار انتظار برای رفع نواقص در این جاده بیشتر احساس می شد.

 

 

رفت و آمد دانشجویان و ترس خانواده ها از احتمال بروز حوادث احتمالی در این محور به معضلی بس بزرگ تبدیل گشته است.

 

 

البته سرعت غیر مجاز و رانندگی به شیوهای خطرناک در بین جوانان به اتفاقات تلخ و ناگوار این مسیر گاهی دامن میزند.

 

 

تجهیز جاده به روشنایی، پل عابر پیاده، تابلو های راهنمایی و رانندگی، سرعت گیرهای استاندارد و بسیاری موارد دیگر می تواند از بروز اتفاقات احتمالی بکاهد.

 

 

سرعت غیر مجاز در این مسیر ترس را در دل دانشجویان در هنگام عبور از عرض خیابان نیز زنده نگه داشته است و تعبیه پل هوایی عابر پیاده در دو نقطه در این مسیر به شدت احساس می شود.

 

 

بعد از اتفاقات تلخ و ناگوار ماههای گذشته و ساخت سرعت گیرهای پشت سر هم و اقدامات عجولانه انتظار میرفت تا مسئولین کمی به خود بیایند و اشتباهات و کم کارهای خود را جبران کنند ولی نه تنها این امر اتفاق نیفتاد بلکه شاهد فراموش شدن این مسئله می باشیم.

 

img_20161110_090742

 

img_20161110_090726

 

img_20161110_090707

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه