در چند روز اخیر صدور قبض برق ۷ میلیونی در یکی از روستاهای هیرمند سبب تعجب روستانشین این شهرستان شد.       به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از ندای هیرمند، صدور قبوض برق سنگین این روز ها کمر بسیاری از خانواده های محروم در جنوب شرق کشور را شکسته و در حالی که این […]

در چند روز اخیر صدور قبض برق ۷ میلیونی در یکی از روستاهای هیرمند سبب تعجب روستانشین این شهرستان شد.

 
 
 
به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از ندای هیرمند، صدور قبوض برق سنگین این روز ها کمر بسیاری از خانواده های محروم در جنوب شرق کشور را شکسته و در حالی که این خانواده ها توان پرداخت قبوض برق را ندارند به اجبار از کنتور های برق غیر مجاز استفاده می کنند.
 
 
 
قبوض برق و آب یکی از معضلات پیچیده در مناطق محروم شده ،مناطقی که با مصرف پایین باید مبالغی سنگین را در قبال پرداخت قبوض برق و آب متحمل شوند.
 
 
 
اما این قبض ها با توجه به مبلغ بالای آنان و درج مبالغ زیاد باعث شده است که برخی از افراد در روستاها از برق های غیر مجاز استفاده نمایند و یا با دستکاری کنتور های برق مصرف خود را پایین جلوه دهند.
 
 
 
استان سیستان و بلوچستان از جمله استان هایی است که از نعمت گاز محروم مانده و اکثراً در زمستان ها با توزیع نفت های کوپنی مردم زمستان خود را گرم نگه میدارند و به دلیل بالا بودن مبلغ پرداختی قبض های برق جرات روشن کردم وسایل گرمایشی برقی را ندارند.
 
 
 
در چند روز گذشته قبض برقی بالغ بر ۷ میلیون ریال به دست یک روستا نشین می رسد که به گفته خود وی بهت و تعجب ساعاتی اورا فرا می گیرد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه