گندم پرس: بگذشت مه روزه ، عید آمد و عید آمد/ بگذشت شب هجران، معشوق پدید آمد. حمد و ستایش مخصوص خداوندی است که ماه خود، رمضان، ماه روزه، ماه اسلام، ماه پاکیزگی، ماه تصفیه و ماه قیام(برای عبادت و شب زنده داری) را یکی از آن راههای احسان و نیکی قرارداد. خدای رحمان و رحیم را […]

گندم پرسبگذشت مه روزه ، عید آمد و عید آمد/ بگذشت شب هجران، معشوق پدید آمد.

حمد و ستایش مخصوص خداوندی است که ماه خود، رمضان، ماه روزه، ماه اسلام، ماه پاکیزگی، ماه تصفیه و ماه قیام(برای عبادت و شب زنده داری) را یکی از آن راههای احسان و نیکی قرارداد.

خدای رحمان و رحیم را شاکریم که فرصتی عطاء فرمود تا رمضانی دیگر را بر آستان کبریایی اش سجده گذاریم، دست دعا بر عرش ملکوتی اش بلند کنیم و برای همه ی مسلمان عالم، طلب رحمت نماییم تا در پناه قرب حضرتش مسیر رستگاری و کمال را با پای افزار عشق طی کنیم.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنان روزه دار ،عید سعید فطر را خدمت همه ی شما شهروندان گرامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم ، امید است با توکل به حضرت دوست و با همت و وحدت، هم اندیشی، همگرایی و با عزمی راسخ و عشقی وافر در خدمتگزاری بی منت به بندگانش، بتوانیم با تمام توان، بیش از پیش از موهبت نظام مقدس جمهوری اسلامی و عنایات ویژه مقام عظمای ولایت برخوردار گشته و در راستای تحقق اهداف دولت تدبیر و امید گام برداریم.

 

هوشنگ ناظری

 فرماندار زابل

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه