عضور شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور گفت: منطقه سیستان از گذشته مهد مردان بزرگ بوده است به طوری که با رجوع به شاهنامه و شخصیت هایی چون رستم، سهراب و زال به بزرگی آن پی می بریم.     به گزارش گـــنـدم خـــبـربه نقل از ایرنا حجت الاسلام دکتر احمد احمدی یکشنبه شب در نشست […]

عضور شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور گفت: منطقه سیستان از گذشته مهد مردان بزرگ بوده است به طوری که با رجوع به شاهنامه و شخصیت هایی چون رستم، سهراب و زال به بزرگی آن پی می بریم.

 
 

به گزارش گـــنـدم خـــبـربه نقل از ایرنا حجت الاسلام دکتر احمد احمدی یکشنبه شب در نشست دانشجویی پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه زابل اظهار داشت: دین فقط نماز و روزه نیست بلکه فرا گرفتن علم، کار، کشاورزی، رانندگی و غیره جزء دین محسوب می شوند.

 

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران فرصتی را برای تمام نقاط کشور فراهم کرده تا با آرامش و امنیت تحصیل خود را ادامه دهند و آینده کشور را بسازند.

 

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ریشه سبک زندگی را توحید، یاد خدا و فترت دانست و گفت: توجه به درون و مبارزه با نفس و هواهای نفسانی از جمله ویژگی های انسان های با ایمان است.

 

وی با بیان اینکه دنیا را برای خدا آباد کنید تاکید کرد: برای آسان شدن ازدواج باید پسر و دختر شرایط پیش رو را ساده کنند تا زندگی خوبی را تشکیل دهند.

 

حیدرعلی دهمرده معاون دانشگاه زابل نیز در این نشست اظهار داشت: دانشگاه به واسطه دانشجو زنده است و اگر دانشجویی نباشد دانشگاهی وجود ندارد.

 

در ادامه این نشست دکتر احمد احمدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور به سئوالات شماری از دانشجویان پاسخ داد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه