گـــنـدم خـــبـر : در این جلسه که با حضور امام جمعه معزّز شهر علی اکبر، مسئولین و جمعی از معتمدین در محل دفتر امام جمعه شهر علی اکبر برگزار شد، اعضا به ارائه ی ایده ها و نظرات خود در راستای اشتغالزایی در قالب کارگاه های تعاونی و زودبازده پرداختند.     به گفته ی […]

گـــنـدم خـــبـر : در این جلسه که با حضور امام جمعه معزّز شهر علی اکبر، مسئولین و جمعی از معتمدین در محل دفتر امام جمعه شهر علی اکبر برگزار شد، اعضا به ارائه ی ایده ها و نظرات خود در راستای اشتغالزایی در قالب کارگاه های تعاونی و زودبازده پرداختند.

 

 

به گفته ی حجت الاسلام اشرفیان، امام جمعه معزّز شهر علی اکبر، طبق پیگیری ها و ارتباط دفتر امام جمعه با آستان قدس رضوی، مسئولین آستان امام رئوف در جهت محرومیت زدایی و جلوگیری از مهاجرت مردم قول حمایت از طرح ها و برنامه های اشتغالزایی در شهر علی اکبر را داده اند و این جلسه با هدف بررسی طرح های قابل اجرا در شهر علی اکبر برگزار گردید که پس از استماع نظرات و طرحهای حضار قرار شد، جلسات تکمیلی با حضور کارشناسان و صاحب نظران بیشتری برگزار گردد.

 

 

ایشان از کلیه افرادی که دارای ایده ها و طرح های اشتغالزای زود بازده و در قالب مشارکتی و گروهی هستند دعوت کرد تا طرح های خود را ارائه نمایند.

img_20161106_171742

 

img_20161106_171725

تهیه گزارش: نریمان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه