امام صادق علیه السلام : أعطِهِم اُجورَهُم قَبلَ أن یَجِفَّ عَرَقُهُم ؛  امام صادق علیه السلام :پیش از آن که عرق آنان(کارگران) خشک شود ، مزدشان را بپرداز     گـــنـدم خـــبـر :  شهرداری زابل ماهها و سالهاست با مشکل مالی دست و پنجه نرم می کند و عدم درآمد گاها وضعیت این مجموعه خدماتی را […]

امام صادق علیه السلام : أعطِهِم اُجورَهُم قَبلَ أن یَجِفَّ عَرَقُهُم ؛ 

امام صادق علیه السلام :پیش از آن که عرق آنان(کارگران) خشک شود ، مزدشان را بپرداز

 

 

گـــنـدم خـــبـر :  شهرداری زابل ماهها و سالهاست با مشکل مالی دست و پنجه نرم می کند و عدم درآمد گاها وضعیت این مجموعه خدماتی را به بحران نزدیک می کند و باید گفت نه تنها شهرداری زابل بلکه تمامی شهرداری های منطقه سیستان با مشکلات مالی جدی رو به رو می باشند.

 

 

می توان ناتوانی در پرداخت حقوق را یکی از مشکلات اساسی شهرداری زابل نام برد چرا که وقتی پرسنل چند ماه حساب بانکی شان رقم صفر را نشان دهد قطعا دیگر انگیزه ای برای خدمت مفید برایشان باقی نخواهد ماند و شکم گرسنه و شرمندگی در پیش خانواده افکارشان را در هم می پیچد.

 

 

جناب شهردار: معوقات حقوق پرداختی مجموعه شما وارد ماه پنجم(۵ماه) شد و لازم می دانیم بگوییم سازمان آتش نشانی زابل دو ماهی است که اعلام موجودی حساب بانکی شان کلمه شرمندگی را به تصویر می کشد و دیگر بخش های(سازمان اتوبوسرانی) مجموعه نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

 

 

شهردار محترم زابل توجه داشته باشید ثبات شما در جایگاه شهرداری یعنی رضایت کارمندان و کارگران زحمت کش و خدوم شهرداری نه اعضای شورای شهر که متاسفانه فقط برایشان مهم اهداف شخصیست گویا و تلاش برخی از اعضا برای رسیدن به صندلی ادارات نیز در نوع خود جالب است!

 

 

شهردار عزیز آیا اطلاع دارید که مجموعه شهرداری پرسنل توانمند بسیاری دارد؟ و آیا مطلع می باشید که این پرسنل در بی تدبیری شما و دخالت های شورای شهر یک به یک دلسرد و از گردانه خدمت حذف شده اند؟

 

 

برای مثال توصیه می شود در حال حاضر نگاهی به اطرافتان داشته باشید و مشاهده کنید حداقل چندین لیسانس و دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق دارید، پس مشاور داشتن و پرداخت حقوق چه معنایی دارد؟ و خوشحال خواهیم شد پس از بازنگری پاسخی قانع کننده برای ما ارسال نمایید.

 

 

بد نیست نیم نگاهی هم به مجموعه شهرسازی و فنی داشته باشید و خواهید دید که بسیارند انسانهایی توانمندتر از فردی که تلاش کردید برای جذب آن به عنوان مشاور…

 

 

مثال بسیار است و با وجود پنبه های موجود در گوشتان قطعا گفتن بیش از این بی فایده است و فقط امیدواریم پنبه از گوش بیرون و کمی هم به فریادهای نالان و پر درد و رنج نیروهای خدوم و صبور مجموعه و مردم رنج دیده و بدون توقع زابل داشته باشید.

 

 

ما می دانیم درآمد کم، پول کم و مشکلات بسیار است ولی گاهی برنامه ریزی دقیق می تواند کمی از مشکلات حاکم بکاهد.

 

 

پیامبر صلی الله علیه و آله : ظلم در پرداخت مزد کارگر ، از گناهان بزرگ است

 

 

سخنی کوتاه با ضعیف ترین شورای شهر تاریخ سیستان نیز خالی از لطف نیست و باید به عرض شما اعضا محترم برسانیم تحمیل بار مالی اضافی به مجموعه ای که غرق در مشکلات می باشد صحیح نیست و توصیه ای برای شما حضرات داریم: ‘ خرج و بار مالی اضافی به مجموعه شهرداری تحمیل نکنید و یادتان باشد آراء مردم در سه سال قبل حق الناسی می باشد که در صورت کم کاری باید پاسخگو آن باشید. ‘

 

 

نمایندگان عزیز سیستان از معوقات حقوقی و مشکلات حاکم در مجموعه شهرداری های حوزه سیستان قطعا آگاهی کامل دارید و همانطور که شاهد پیگیری مشکلات شهرداری ها در هفته های قبل بودیم انتظار می رود شرایط را برای خروج از بحران هموار کنید و پیشنهاد می شود با توجه به فراگیر بودن این مشکل در کل استان، از طریق مجمع نمایندگان ، اتحاد گونه قدم ها را برای رفع مشکلات کارگرها و پرسنل شریف شهرداری ها در سراسر استان بردارید.

 

 

به امید سیستانی آباد

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه