گـــنـدم خـــبـر : در برخی شهرهای استان شاهد آن هستیم که دستگاههای کپی در همه جا یافت می شوند و دیگر صنف ها شغل صنف های دیگر را براحتی به تصرف خود در آورده اند و این امر باعث کساد شدن کسب و کار خدمات کامپیوتری ها در سطح استان شده است.     در […]

گـــنـدم خـــبـر : در برخی شهرهای استان شاهد آن هستیم که دستگاههای کپی در همه جا یافت می شوند و دیگر صنف ها شغل صنف های دیگر را براحتی به تصرف خود در آورده اند و این امر باعث کساد شدن کسب و کار خدمات کامپیوتری ها در سطح استان شده است.

 

 

در این باره مجید به خبرنگار ما گفت: خدمات کامپیوتری میدان شهرداری زابل که هر شخصی حرفه ما را بدون مجوز ادامه میدهد و نرخنامه تغییر نمی کند.

 

 

وی گفت: بطور مثال در مغازه سوپر مارکت شغل ما را ادامه می دهند و گویا برخی نمی دانند شغل ما هم سختی های خاص خودش را دارد و ایکاش مردم پیش کسی که حرفه اش این نیست مراجعه نمی کردند.

 

 

مجید همچنین گفت: کپی متعلق به صنف خدمات کامپیوتری هست نه سوپر مارکت مثلا من نمی توانم در مغازه خودم که خدمات کامپیوتری هست بستنی بیارم بفروشم.

 

 

وی در پایان گفت: ما از شما تقاضا داریم تا به مسئولین اعلام کنید کمی هم هوای ما خدماتی ها را داشته باشند ما با ۲۰۰ تومان پول کپی زندگی زن و بچه خود را می گذرانیم.

 

 

امیدواریم مسئولین نظارت خود را بیشتر کنند چرا که این تصرف در اصناف دیگر تنها مختص خدمات کامپیوتری نمی باشد و در دیگر صنف ها گاها این موضوع دیده می شود.

 

 

وقتی قصد تصرف در دیگر شغل ها دیده شود نه تنها شاهد کساد شدن کسب و کار می باشیم بلکه این موضوع ضعف نظارت را نشان می دهد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه