گشت و گذار در فضای مجازی ما را با تصویری مواجه کرد که همه ما گذشته و حال آن و تغییرات ایجاد شده(مخدوش کردن)آن را در مسیر زاهدان به زابل شاهد بودیم.     گـــنـدم خـــبـر : یکی از شهروندان در صفحه شخصی خود با انتشار تصویر زیر در متنی نوشت:   تغییر فکر… تغییر […]

گشت و گذار در فضای مجازی ما را با تصویری مواجه کرد که همه ما گذشته و حال آن و تغییرات ایجاد شده(مخدوش کردن)آن را در مسیر زاهدان به زابل شاهد بودیم.

 

 

گـــنـدم خـــبـر : یکی از شهروندان در صفحه شخصی خود با انتشار تصویر زیر در متنی نوشت:

 

تغییر فکر… تغییر زندگی

 

 

وقتی تابلویی در مسیر پر تردد زابل به زاهدان و برعکس مخدوش می شود.

 

واقعا چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 

 

آیا نام پایین آن که دانشگاه زابل نوشته شده است مسبب این عمل را نگران کرده؟؟؟؟

 

 

باید تأسف خورد به حال کسانی که با این طرز فکر بعضا در دستگاه های خدمت رسان نیز فعال هستند و به هر بهانه سعی دارند چون اهداف شخصی شان برآورده نمی شود دست به تخریب بزنند، و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

 

 

برادر عزیزم، نباید منتظر بود که کسی برای ساختن سیستان از جایی دیگر وارد شود بلکه من و تو باید ما شویم با یکدلی ، برادری، برابری ، یکرنگی ، صداقت، کار و تلاش…

 

 

پی نوشت:

رسول خدا (ص) : ای بندگان خدا شما همانند بیمارانید و خداوند مانند طبیب مصلحت مریض در این است که به دستورات طبیب عمل نماید نه آنکه به چیزی که خود می پسندد اظهار تمایل کند پس تسلیم اوامر و دستورات الهی شوید تا به گروه نجات یافتگان بپیوندید و به خیر و سعادت دست بیابید.

 

۴۲۶۳۳۲۲۹۵_۸۶۱۰۷

 

به گزارش گـــنـدم خـــبـر: همانطور که این شهروند گفت برای تغییر باید من و تو، ما شویم و تنها راه پیشرفت سیستان اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولین است.

 

 

در پایان از ریاست محترم دانشگاه زابل تقاضا داریم برای بازسازی این تابلو اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند تا زیبایی گذشته دوباره بر روی این تابلو نقش ببندد.

 

به امید سیستانی آباد

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه