آشفته بازاری به سبک قرون وسطی جمعه بازاری به سبک ما

  • کد خبر : 37494
  • ۰۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۱
آشفته بازاری به سبک قرون وسطی جمعه بازاری به سبک ما

جمعه بازار زابل یا آشفته بازار محلی برای فروش انواع لوازم ضروری خانواده ها است که مورد بی توجهی شهرداری قرار گرفته است.     به گزارش خبرنگار گــنــدم خــبـــر از زابل؛ بی شک به همراه خانواده به جمعه بازار شهرستان زابل مراجعاتی داشته اید و شاهد بی نظمی حاکم برآن محل بوده اید.     […]

جمعه بازار زابل یا آشفته بازار محلی برای فروش انواع لوازم ضروری خانواده ها است که مورد بی توجهی شهرداری قرار گرفته است.

 

 

به گزارش خبرنگار گــنــدم خــبـــر از زابل؛ بی شک به همراه خانواده به جمعه بازار شهرستان زابل مراجعاتی داشته اید و شاهد بی نظمی حاکم برآن محل بوده اید.

 

 

جمعه بازار محلی است که فرصت برای کاسبان ایجاد می شود تا اجناس خود را راحت تر به فروش برسانند.

 

 

جمعه بازاری که بیشتر می توان لقب آشفته بازار به آن داد داری هیچگونه آثاری از سازماندهی و نظم نمی باشد و شاهد بی نظمی در غرفه های بدون سایبان و نبود آب سرد کن می باشیم که تنها گوشه ای مشکلات حاکم بر جمعه بازار می باشد.

 

 

سوال این است اگر شهرداری مبلغی از کاسبان دریافت می کند چرا مکان و محل غرفه ها را سازماندهی نمی کند و چرا خدمات مناسب به فروشندگان و شهروندان ارائه نمی کند.

 

img_20161030_131720

 

img_20161030_131656

 

img_20161030_131632

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=37494

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
  1. در روزهای جمعه اتوبوس های مسیر مشهد و گرگان در آشفته بازار و ترافیک ساعتها گیر می افتند

  2. بهتر و آبرومندانه تر هست, اگه شهرداری این آشفته بازار رو تعطیل کنه! بالاخره چندتا مسافر یا میهمان گذرشون به این مکان افتاده و میفته و این شرایط نابسامان این آشفته بازار وجه شهر ما رو زیر سؤال میبره..

  3. جای جمعه بازار باید عوض شود یا به روزی غیر از جمعه انتقال پیدا کند دوشنبه —ضمنا راه های منتهی به این مجموعه خاکی میباشد

  4. با وجود اینکه هر هفته جمعه بازار در این مکان بر پا میشود و جمعیت زیادی از نقاط مختلف سیستان به این مکان می آیند مسئولین شهرداری از سامان دادن به این مکان خودداری میکنند نه از آسفالت خبری هست نه از پیاده رو سازی و نه از جوی فاضلاب و نه از فضای سبز و … و نه هیچ امکانات و خدمات شهری ، چهره ظاهری زابل به هرچیزی شبیه هست الا چهره یک شهر شیک و با کلاس !!!

  5. دوستان ما هم با شهرداری و مسوولان همکاری کنیم،