گــنــدم خــبـــر: دادستان زابل گفت: هنوز رای پرونده اسیدپاشی درختان در زابل به دادسرا ابلاغ نشده و قطعی نیست.     محمد سرگزی گفت: رای پرونده اسیدپاشی پای درختان زابل در دادگاه بدوی اعلام شده و قطعی نیست و هنوز به دادسرا ابلاغ نشده است.     دادستان زابل افزود: پس از ابلاغ رای به دادسرا، […]

گــنــدم خــبـــردادستان زابل گفت: هنوز رای پرونده اسیدپاشی درختان در زابل به دادسرا ابلاغ نشده و قطعی نیست.

 
 

محمد سرگزی گفت: رای پرونده اسیدپاشی پای درختان زابل در دادگاه بدوی اعلام شده و قطعی نیست و هنوز به دادسرا ابلاغ نشده است.

 

 

دادستان زابل افزود: پس از ابلاغ رای به دادسرا، دادستان به عنوان مدعی العموم پرونده را بررسی و در دادگاه تجدید نظر پیگیری خواهد کرد.

 

 

رای دادگاه بدوی هرچه که باشد طرفین پرونده حق اعتراض دارند و اگر احساس شود حقی ضایع شده دادستان برای احقاق حق مردم قطعا در مرحله تجدید نظر اعتراض خواهد کرد.

اردیبهشت ماه امسال، عده‌ای در راستای ایجاد فضای سبز در خیابان شهید باقری شهر زابل اقدام به کاشت نهال می‌کنند اما چند روز بعد عده‌ای دیگر به جای آب پاشیدن به ریشه آنها، در اقدامی ناباورانه با پاشیدن اسید به ریشه این درختان برای همیشه حیات را از درختانی که می‌رفت تا روزی سایه‌اش باعث آسایش مردم باشد، گرفتند./فارس

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه