به گزارش گــنــدم خــبــر:برنامه تلویزیونی دست خط شب گذشته با حضور مهندس مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران به روی آنتن شبکه پنجم سیما رفت.     وی در بخش پایانی مصاحبه خود در پاسخ سوال ، “نزدیک به ۴ دهه از انقلاب گذشته و به نظر شما باید از این مناطق داشته باشیم؟ […]

به گزارش گــنــدم خــبــر:برنامه تلویزیونی دست خط شب گذشته با حضور مهندس مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران به روی آنتن شبکه پنجم سیما رفت.

 

 

وی در بخش پایانی مصاحبه خود در پاسخ سوال ، “نزدیک به ۴ دهه از انقلاب گذشته و به نظر شما باید از این مناطق داشته باشیم؟ “چنین پاسخ داد؛

 

چمران: من فکر می‌کنم متفاوت است. نقاط محروم قبل از انقلاب را دیدم. در سیستان و بلوچستان قبل از انقلاب بودم و دیدم. وقتی خرما خوردیم و هسته را بر زمین انداختیم بچه‌ها هسته خرما را برمی‌داشتند و میک می‌زدند. شرایط ان گونه که قابل تصور نبود.

 

دکتر عباسعلی نورا نماینده ادوار مردم زاهدان و سیستان در صفحه شخصی خود در واکنش توهین به مردم استان سیستان و بلوچستان نوشت:

 

 

آنگاه که برای تبرئه خود به عزت مردم توهین روا میدارند تا مشکل خود را لاپوشانی کنند!

 

اینقدر خرما داشتیم که مجانی در اختیار شما قرار می داریم جناب چمران!!

 

جناب چمران به چه حقی عزت مردم سیستان و بلوچستان را خدشه دار می کنید؟ ما مردم سیستان و بلوچستان عزت خود را بالاتر از فقر میدانیم حاضریم فقر را پذیرا باشیم و در تاریخ هم ، مردان سیوستان مردان مرد و هم مردان بلوچ راد مرد و شیران کویر ثابت کردند؛

 

<<که فقر موجب نمی شود ذلت را بپذیرند>>

 

 

جناب چمران شما که خود را مرد اخلاق می دانید اگر از مردم ما عذر خواهی نکنید ما شما را نخواهیم بخشید و بشما توصیه می کنیم دیگر به استان ما سفر نکنید و هیچ وقت ادعای اخلاق مداری و خدمت به مردم نکنید که باورش برای ما دشوار است.

 

 

چمران در برنامه تلویزیونی دست خط شب گذشته با حضور مهندس مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران به رویی آنتن شبکه پنجم سیما رفت.

 

 

توجه کنید مرد اخلاق چگونه به شخصیت مردم شریف ما هتاکی کردند!!

 

 

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران: در سیستان و بلوچستان قبل از انقلاب بودم و دیدم. وقتی خرما خوردیم و هسته را بر زمین انداختیم بچه‌ها هسته خرما را برمی‌داشتند و میک می‌زدند.

 

 

شرایط آن گونه که قابل تصور نبود.

 

 

انتخاب متن کامل مصاحبه را منتشر کرد:

img_20161028_132646

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه