رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زابل گفت: جمعی از هیئات مذهبی و عاشقان امام رضا(ع) از منطقه سیستان به‌صورت کاروانی و با پای پیاده در دهه پایانی ماه صفر راهی مشهد مقدس شده و در بارگاه ثامن‌الحجج(ع) اجتماع می‌کنند.       حجت‌الاسلام محسن عارفی، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زابل گفت: همچون سنوات گذشته جمعی […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زابل گفت: جمعی از هیئات مذهبی و عاشقان امام رضا(ع) از منطقه سیستان به‌صورت کاروانی و با پای پیاده در دهه پایانی ماه صفر راهی مشهد مقدس شده و در بارگاه ثامن‌الحجج(ع) اجتماع می‌کنند.

 
 
 
حجت‌الاسلام محسن عارفی، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زابل گفت: همچون سنوات گذشته جمعی از هیئات مذهبی و عاشقان امام رضا(ع) از منطقه سیستان بصورت کاروانی و با پای پیاده در دهه پایانی ماه صفر راهی مشهد مقدس می‌شوند.
 
وی بیان کرد: در نشستی که بدین منظور با حضور مدیران هیئات مذهبی اعزام کننده برگزار شد، مقرر شد کلیه کاروان‌ها و هیئات مذهبی در سالروز شهادت امام رضا(ع) در جوار ثامن الحجج اجتماع کرده و عزاداری سنتی سیستان را برپا کنند.
 
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زابل افزود: قریب به پانصد نفر به‌صورت گروهی و هیئتی و افرادی نیز با پای پیاده، از کودک سه ساله تا پیرمرد و پیرزن ۹۰ ساله، از مادران فرزند در آغوش گرفته تا جانبازان صحنه‌های دفاع مقدس، از جوان دانشجو گرفته تا استاد حوزه و دانشگاه در این کاروان‌ها حضور دارند.
 
عارفی با بیان اینکه مردم سیستان ارادت مثال زدنی به امام علی‌ابن موسی الرضا(ع) دارد، عنوان کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم جهت اسکان و خوراک و برنامه‌های جانبی حضور در بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج و بهره‌گیری از برکات معنوی آن ایام صورت پذیرفته است./خبرگزاری بین‌المللی قرآن( ایکنا)

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه