معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: توجه به امور جوانان به عنوان محور حرکت و توسعه جامعه توجه به آینده کشور است.     به گزارش گــنــدم خــبـــر به نقل از یرنا غلامرضا مجیدی روز چهارشنبه در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ایرانشهر با تاکید بر ضرورت ایجاد […]

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: توجه به امور جوانان به عنوان محور حرکت و توسعه جامعه توجه به آینده کشور است.

 
 

به گزارش گــنــدم خــبـــر به نقل از یرنا غلامرضا مجیدی روز چهارشنبه در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ایرانشهر با تاکید بر ضرورت ایجاد بسترهای مناسب برای رشد و شکوفایی استعدادهای جوانان اظهار داشت: حدود ۶۵ درصد جمعیت ایرانشهر را جوانان و نوجوانان تشکیل می دهند به همین سبب توجه ویژه به این قشر از اهمیت خاصی برخوردار است.

 

وی بیان کرد: باید با ایجاد فضای شاد و نشاط آور در چهارچوب قوانین نظام شرایط جذب جوانان را به سمت و سوی فضایی سالم مهیا کرد زیرا دشمنان با دسیسه های مختلف از طریق ماهواره و فضای مجازی سعی بر دورکردن جوانان از اعتقادات دینی دارند.

 

معاون فرماندار ایرانشهر با اشاره به مشکلات و خواسته های جوانان در بخش های مختلف بر شناسایی و برنامه ریزی توام با کار کارشناسی و ساماندهی معضلات و مسائل مختلف جوانان تاکید کرد.

 

این نشست با هدف تبادل نظر در خصوص موضوعات جوانان و همفکری و هم افزایی دستگاه ها برای ارائه دیدگاه ها و نظرات اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان تشکیل شد تا دستگاه های عضو ضمن شناسایی توانمندی ها و آسیب های پیش روی جوانان برای حل مشکلات و رفع آسیب ها تلاش کنند.
در این جلسه تعدادی از جوانان نبود امکانات رفاهی مناسب، بیکاری، نبود سینما و مکان های ورزشی مناسب را از عمده مشکلات خود برشمردند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه