به گزارش گــنــدم خــبـــر: مردم سیستان و بلوچستان سالهاست چشم انتظار رسیدن لوله گاز به شهر و دیارشان هستند تنها شهری که از این نعمت در استان بهره می برد ایرانشهر می باشد و دیگر نقاط همچنان چشم انتظارند.     شمال سیستان و بلوچستان نه تنها از نعمت گاز شهری برخوردار نیست بلکه وجود […]

به گزارش گــنــدم خــبـــر: مردم سیستان و بلوچستان سالهاست چشم انتظار رسیدن لوله گاز به شهر و دیارشان هستند تنها شهری که از این نعمت در استان بهره می برد ایرانشهر می باشد و دیگر نقاط همچنان چشم انتظارند.

 

 

شمال سیستان و بلوچستان نه تنها از نعمت گاز شهری برخوردار نیست بلکه وجود سیلندرهای معیوب و خراب در شهر زابل از جایگاه ویژه ای برخوردار شده و جان مردم را مورد هدف قرار داده است.

 

 

اگر مردم در این منطقه هوشیار نباشند و کپسول های را در زمان نصب، تست نکنند شاید هر روز شاهد فاجعه در این منطقه باشیم.

 

 

فرماندار ویژه شهرستان زابل در پاسخ پیگیری یکی از کانال های محلی سیستان در مورد عاقبت سیلندرهای معیوب و کاملا خطرناک منطقه سیستان گفت: اداره استاندارد موظف به بررسی و اعلام نتیجه شده است. و بزودی باید نتیجه بررسی های خود را اعلام نماید.

 

 

هوشنگ ناظری فرماندار گفت: موضوع بطور جدی در حال پیگیری است.

 

 

یکی از شهروندان با ارسال دو ویدئو به خبرنگار ما گفت: مدتی قبل دو عدد سیلندر گاز گرفتم یکی از محل شیر نشتی شدید داشت بردم تعویض کردم، دومی از محل اتصال شیر به بدنه نشتی داشت.

 

 

در ادامه کلیپ تصویری این شهروند را منتشر می کنیم و امید داریم مسئولین زیربط برای رفع آن اقدام عملی در دستور کار خویش قرار دهند.

 

دانلود

 

 

دانلود

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه