فرماندار ویژه شهرستان زابل به صورت سرزده با هدف پیگیری و رفع مشکلات کارکنان و نیز مشاهده امکانات و ماشین آلات سازمان اتوبوسرانی شهرستان زابل از این سازمان بازدید بعمل آورد.   به گزارش گــنــدم خــبـــر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان زابل، هوشنگ ناظری در این بازدید اظهار داشت : مدتی است که گزارشاتی به ما […]

به گزارش گــنــدم خــبـــر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان زابل، هوشنگ ناظری در این بازدید اظهار داشت : مدتی است که گزارشاتی به ما اعلام می شود در خصوص عدم پرداخت حقوق کارکنان این سازمان و همچنین کمبود منابع و امکاناتی که این سازمان را دچار مشکل کرده است.

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل ادامه داد :  با توجه به اینکه بعضی از ماشین آلات خراب و ناوگان حمل و نقل این سازمان نیز فرسوده می باشد باید از سوی  مجموعه مدیریتی سازمان اتوبوسرانی اقدامات قابل توجهی در این خصوص صورت پذیرد.

 

وی افزود : در مجموعه ی بازدیدی که داشتیم مشخص شد که سازمان اتوبوسرانی در مورد سیستم و ساختار اداری ، مجموعه ی مدیریتی و همینطور در ارتباط با تجهیزات و ماشین آلات دچار کاستی و مشکل می باشد و نیاز به بازنگری جدی و فوری در این بخش ها می باشد.

 

فرماندار زابل تصریح کرد: در گذشته اینگونه بود که اتوبوسرانی خود از محل درآمدهای خویش می توانست حقوق مجموعه ی اتوبوسرانی را پرداخت کند و مشکلات مربوطه را مرتفع کند، حتی در بعضی مواقع  به سایر قسمت های دیگر در شهرداری هم کمک مالی می کردند.

 

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل با اشاره به اینکه: دوستان مطرح می کنند که یکی از دلایل عدم پرداخت حقوق و مزایای چند ماهه کارکنان و معیوب و زمین گیر شدن ماشین آلات سازمان اتوبوسرانی، این است که امسال دولت یارانه مربوط به بلیط را تاکنون پرداخت نکرده است ،افزود : در این زمینه بررسی می شود و قطعاً جلساتی را  با آقای شهردار و مدیر عامل اتوبوسرانی و همچنین شورای اسلامی شهر برگزار خواهیم کرد و پیامد این بازدید اقداماتی است که بعداً صورت می گیرد و قطعاً نتیجه ی آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه