گندم پرس: مدیر کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: استفاده از فضای مجازی و اپلیکیشن های موبایل شگرد جدید قاچاقچیان برای عرضه کالاهای قاچاق به ویژه پوشاک است به گونه ای که عرضه کننده از طریق نرم افزار، کالای خود را تبلیغ کرده و در مکان های فاقد مجوز اقدام به فروش می کند. به […]

گندم پرسمدیر کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: استفاده از فضای مجازی و اپلیکیشن های موبایل شگرد جدید قاچاقچیان برای عرضه کالاهای قاچاق به ویژه پوشاک است به گونه ای که عرضه کننده از طریق نرم افزار، کالای خود را تبلیغ کرده و در مکان های فاقد مجوز اقدام به فروش می کند.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان، سید مرتضی مدنی فدکی اظهار داشت: عرضه کنندگان کالاهای فوق منازل مسکونی و مکان های غیر تجاری و غیر صنفی را برای فعالیت خود انتخاب می کنند تا ورود ماموران تعزیرات حکومتی با مشکل روبرو شود.

وی ادامه داد: مقرر شده با هماهنگی با پلیس نظارت بر اماکن عمومی و پلیس فتا در صورت مشاهده تخلف در این حوزه ها ورود و پرونده تخلفاتی تشکیل شود.
وی افزود: عرضه کالای قاچاق تحت هر شرایطی و به هر شکلی غیر قانونی بوده و با متخلفان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده تبلیغات کالای قاچاق و یا غیر متعارف در فضای مجازی به ویژه اپلیکیشن های موبایل می توانند اطلاعات و گزارشات خود را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۵۱۵۰۱۰ ارسال کنند تا در اسرع وقت مورد بررسی قرار گیرد./ایرنا

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه