گندم پرس: شهردار زابل گفت: هم‌اکنون بسترهای لازم برای ایجاد سرای محله در نقاط مختلف شهر زابل فراهم شده است. حمید نوری گفت: یکی از الویتهای شهرداری زابل انجام اقدامات فرهنگی است و به همین منظور در طراحی پروژه‌های شهری کارکرد فرهنگی این اقدامات را نیز مد نظر قرار می‌دهد. وی با اشاره به اینکه ایجاد سرای […]

گندم پرسشهردار زابل گفت: هم‌اکنون بسترهای لازم برای ایجاد سرای محله در نقاط مختلف شهر زابل فراهم شده است.

حمید نوری گفت: یکی از الویتهای شهرداری زابل انجام اقدامات فرهنگی است و به همین منظور در طراحی پروژه‌های شهری کارکرد فرهنگی این اقدامات را نیز مد نظر قرار می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه ایجاد سرای محله در مناطق مختلف شهری ازجمله اقدامات شهرداری در بحث فرهنگ است، افزود: مقرر شده است که این مکان‌ها به محلی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و دینی تبدیل شود.

شهردارزابل افزود: در حال حاضر کار تامین زمین برای ایجاد سرای محله انجام شده است و طراحی نقشه‌های اجرایی و تشریفات مناقصه از جمله اقداماتی است که بزودی انجام خواهد شد.

نوری از افتتاح کتابخانه ایرج افشار در آینده‌ای نزدیک خبرداد و خاطرنشان کرد: شهرداری دستگاهی مردم نهاد است و نقش مهمی در تعمق بخشیدن به مسائل فرهنگی و اخلاقی در جامعه دارد.

شهردار زابل اظهار کرد: با وجود اینکه کار فرهنگی در جامعه زمانبر است اما باید همه نهادها سهم خود را در بخش فرهنگ عملیاتی کنند تا مسائل مربوط به فرهنگ بومی سازی شود و اهداف مورد نظر محقق شود.

وی از تأیید وضعیت طرح جامع شهری خبرداد و گفت: این طرح در حال بازنگری مجدد از سوی اداره کل راه و شهرسازی است که نتیجه آن بزودی اعلام خواهد شد./خبرگزاری مهر

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه