گــنــدم خـبــر: دیدار و نشست صمیمی علما و روحانیون، معتمدین و مسئولین شهرستان سراوان با حضور درویش نارویی فرماندار، نوید ملازهی بخشدار مرکزی بمناسبت هفته نیروی انتظامی در ستاد انتظامی شهرستان صورت گرفت.     درویش نارویی فرماندار شهرستان سراوان در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی بر سخت کوشان نظم و امنیت، نقش […]

گــنــدم خـبــر: دیدار و نشست صمیمی علما و روحانیون، معتمدین و مسئولین شهرستان سراوان با حضور درویش نارویی فرماندار، نوید ملازهی بخشدار مرکزی بمناسبت هفته نیروی انتظامی در ستاد انتظامی شهرستان صورت گرفت.

 

 

درویش نارویی فرماندار شهرستان سراوان در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی بر سخت کوشان نظم و امنیت، نقش امنیت و تأثیر مشارکت مردم بر این مهم را حائز اهمیت برشمرد.

 

 

نارویی همچنین با تسلیت شهادت ابا عبدالله الحسین (ع) گفت: امام حسین (ع) برای برپایی عدالت و صیانت از اسلام این حماسه تاریخ ساز را رقم زد که امروزه در جهان الگو و اسطوره است.

 

 

وی نیز نقش مردم در امنیت و نقش امنیت در جامعه را لازم و ملزوم هم برشمرد و غفلت حاکمیت ها از نقش و مشارکت مردم در تولید امنیت را آسیبی جدی دانست.

 

 

فرماندار سراوان در همین راستا افزود: این ارتباط در جمهوری اسلامی ایران دو طرفه است که مشارکت و همراهی مردم با مسئولین و نیروهای نظامی و انتظامی در شهرستان سراوان با توجه به مرزی بودن و فراوانی مؤلفه های ناامنی در تولید امنیت نمود بسیاری و موفقیت آمیزی را در پی داشته است.

 

 

وی در ادامه سخنانش امنیت را مفهومی عام و نسبی برشمرد و بر اعتماد و ارتباط بیشتر مردم و حاکمیت در جامعه تأکید نمود.

 

 

نارویی نیز ابعاد کار نیروهای انتظامی را وسیع دانست و ارتباط آنها با مردم را در تمامی حوزه های اجتماعی و زوایای جامعه بیان نمود.

 

درویش نارویی در پایان سخنانش نظرات و پیشنهادات مردم، علما و معتمدین را رهگشای بسیاری از مشکلات دانست.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه