یکی از شهروندان با ارسال چند تصویر و گلایه از یکی از داروخانه های سطح شهر زابل از عدم نظارت بر قیمت ها در این شهرستان اظهار گلایه کرد.   به گزارش گندم خبر: نظارت در شهرستان زابل مدتهاست که به فراموشی کامل سپرده شده است و اینبار عدم نظارت سر از علوم پزشکی شهرستان […]

یکی از شهروندان با ارسال چند تصویر و گلایه از یکی از داروخانه های سطح شهر زابل از عدم نظارت بر قیمت ها در این شهرستان اظهار گلایه کرد.

 

به گزارش گندم خبر: نظارت در شهرستان زابل مدتهاست که به فراموشی کامل سپرده شده است و اینبار عدم نظارت سر از علوم پزشکی شهرستان زابل در آورده است.

 

یکی از شهروندان به خبرنگار ما در این خصوص گفت: با مراجعه به یکی از داروخانه های سطح شهر متوجه تناقض بین قیمت درج شده برروی دارو با قیمت بیان شده از سوی متصدی داروخانه شدم.

 

 

وی گفت: متاسفانه با ذکر تذکر پاسخ قانع کننده ای دریافت نکردیم و مجبورا همان قیمت را پرداخت کردیم.

 

img_20161005_223028

 

همان طور که گفتیم نظارت در شهرستان زابل مدتهاست جایگاه خود را از دست داده است و در این بین مردم باید هوشیار و خود ناظر بر قیمت ها باشند و قیمت درج شده بر روی دارو با قیمت بیان شده از سوی متصدی را بررسی کنند تا اسیر دریافت پول بیشتر نشوند.

 

پیشنهاد گندم خبر؛

دانشگاه علوم پزشکی شهرستان زابل بعد از دریافت این خبر نظارت بر قیمت ها را آغاز کند و با بی قانونی ها، قانونمند برخورد کنند و نتیجه را به رسانه ها اعلام نماید.

 

علاوه بر نظارت دانشگاه علوم پزشکی و معاونت غذا و دارو میطلبد اداره بازرگانی و سازمان تعزیرات حکومتی به این موضوع ورود پیدا کرده و به طور قاطع با متخلفین برخورد کنند.

 

نام این داروخانه نزد ما محفوظ و امانت می ماند و در صورت عدم برخورد با متخلفین بطور رسمی اعلام خواهیم نمود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه