گندم پرس: یکی از شهروندان با ارسال تصاویر و یک متن از شیوه های جدید و به روز شهرداری و اداره آب و فاضلاب شهرستان زابل خبر داد و گفت: وقتی به محل نزدیک می شوید با احتیاط از آنجا گذر کنید و در هنگام عبور لوازم ضروری مانند زنجیر چرخ و غیره فراموش نشود!!! چرا […]

گندم پرسیکی از شهروندان با ارسال تصاویر و یک متن از شیوه های جدید و به روز شهرداری و اداره آب و فاضلاب شهرستان زابل خبر داد و گفت: وقتی به محل نزدیک می شوید با احتیاط از آنجا گذر کنید و در هنگام عبور لوازم ضروری مانند زنجیر چرخ و غیره فراموش نشود!!! چرا که خطر در کمین است و امکان هر گونه اتفاقی وجود دارد.

IMG_20160703_104652

مهدی پور راهدار به خبرنگار گندم پرس گفت: بر روی سر منهول فاضلاب شن ریخته شده است و با قرار دادن چند عدد لاستیک روی آن طرحی نوین و جدید را در امر اطلاع رسانی و هشدار پایه ریزی کرده اند.

این شهروند در ادامه گفت: البته اینجا همان تقاطع معروف خیابان ژیانی و پاسداران است که چند وقت پیش خبرش را منتشر کردید (درد دل های مردمی/قابل توجه جناب شهردار: شهرداری فقط خیابان باقری یا مدرس نیست!!!)ولی هیچ گونه جوابیه عملی و یا کتبی از طرف مسئولان مرتبط با موضوع منتشر نشد.

IMG_20160703_104816

وی افزود: جای منهول برای هشدار ،لاستیک گذاشته اند و این طرح برای همه اعجاب انگیز شده است چرا که یک روز شهرداری آب پاشی می کند یک روز شن ، یک روز آجر و هیچکس هم نمی داند که برای سامان بخشی به این وضعیت چه برنامه ای در سر دارند.

IMG_20160703_104743

گندم پرس؛ شایسته است مسئولین اداره آب و فاضلاب و شهرداری زابل مشکلات موجود در تقاطع خیابان ژیانی و پاسداران را بررسی،کارشناسی و رفع نمایند.

برای عضویت در کانال تلگرامی گندم پرس و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه