جهاندیده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان با سفر به شهرستان سراوان با درویش نارویی فرماندار شهرستان سراوان دیدار نمود. به گزارش گـــندم خـــبر : در این دیدار مباحث و مشکلات شهرستان در حوزه تعاون، تعاونی های مرزنشین، تأمین معیشت مرزنشینان، تسهیلات صندوق توسعه ملی، رفع موانع تولید و … مورد […]

جهاندیده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان با سفر به شهرستان سراوان با درویش نارویی فرماندار شهرستان سراوان دیدار نمود.

به گزارش گـــندم خـــبر : در این دیدار مباحث و مشکلات شهرستان در حوزه تعاون، تعاونی های مرزنشین، تأمین معیشت مرزنشینان، تسهیلات صندوق توسعه ملی، رفع موانع تولید و … مورد بررسی قرار گرفتند.

 

درویش نارویی فرماندار شهرستان سراوان در این دیدار نیز بر نیاز شهرستان به مشاغل و رشته های فنی سخن گفت و بر آموزش رشته های فنی جوانان و افراد فاقد شغل توسط مراکز فنی و حرفه ای تأکید نمود.

 

نارویی در همین راستا گرایش دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی را به سمت رشته های فنی را مهم برشمرد و افزود: دانشگاه ها در آموزش مهارت های فنی و حرفه ای اثرگذاری بسیاری دارند.

 

فرماندار سراوان همچنین فعال نمودن شرکت های تعاونی همچون سوزن دوزی، حصیربافی و … بصورت پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در قالب تعاونی با هدف رونق تولید مورد تأکید قرار داد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه