فرماندار زابل بیان داشت: معلولان جامعه ای هستند که می تواند نقش مهمی را در مسائل اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و … داشته باشند.   گـــندم خـــبر : هوشنگ ناظری در مراسم بررسی مشکلات جامعه معلولان سیستان که روز یکشنبه و در محل مسجد مهدیه شهرستان زابل برگزار شد اظهار نمود : هدف از برگزاری این […]

فرماندار زابل بیان داشت: معلولان جامعه ای هستند که می تواند نقش مهمی را در مسائل اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و … داشته باشند.

 

گـــندم خـــبر : هوشنگ ناظری در مراسم بررسی مشکلات جامعه معلولان سیستان که روز یکشنبه و در محل مسجد مهدیه شهرستان زابل برگزار شد اظهار نمود : هدف از برگزاری این جلسه انتقال این مطلب است که جامعه ی معلولین جامعه ی بی تحرکی نیست ، جامعه ای پویا است که علیرغم معلولیت هایی که دارند همیشه و در تمامی صحنه ها در کنار نظام و برای سربلندی ایران اسلامی اهتمام ورزیدند.

 

 

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل افزود : دولت نگاه ویژه ای نسبت به همه ی اقشار جامعه بخصوص اقشاری که توانایی انجام کارها و امورات را دارند اما فاقد امکانات هستند، دارد.

 

 

وی تصریح کرد : برای رفع مشکلات این جامعه نیازمند شناخت بیشتر آن هستیم لذا باید بانک اطلاعاتی کامل و درستی از جامعه ی معلولین سیستان بدست آید تا بتوانیم بر اساس این بانک اطلاعاتی در خصوص حل مشکلات ، بهبود معیشت و از ظرفیت های عظیم معلولان در تمامی زمینه ها استفاده کنیم.

 

 

گفتنی است دراین مراسم مقرر شد کارگروه هایی برای استحصال بانک اطلاعاتی معلولین سیستان ، ایجاد اشتغال و مسکن معلولان با همکاری دستگاه های اجرایی و محوریت معلولان ایجاد شود ./شهرآرا

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه