رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: علاوه بر اختصاص یک ردیف بودجه برای عدالت آموزشی در سیستان و بلوچستان، امروز با موافقت رئیس جمهور یک ردیف بودجه ویژه برای توسعه این استان اختصاص می یابد.   به گزارش گندم خبر به نقل از ایسنا، محمد باقر نوبخت در مراسم افتتاح مجتمع اموزشی حیات طیبه […]

رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: علاوه بر اختصاص یک ردیف بودجه برای عدالت آموزشی در سیستان و بلوچستان، امروز با موافقت رئیس جمهور یک ردیف بودجه ویژه برای توسعه این استان اختصاص می یابد.

 

به گزارش گندم خبر به نقل از ایسنا، محمد باقر نوبخت در مراسم افتتاح مجتمع اموزشی حیات طیبه در زاهدان در جمع مسئولان، معلمان و دانش‌آموزان گفت: مسوولان کشور توجه ویژه‌ای به سیستان و بلوچستان دارند و با وجود بعد مسافت این استان تا پایتخت، همواره از سیستان و بلوچستان به عنوان یک استان مهم در کشور یاد می‌شود.

 

رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به سفر قبل خود به منطقه سیستان، گفت: پس از سفر قبلی خود به سیستان و بلوچستان و بررسی مشکلات مردم سیستان، مشکلات ریزگردها و گرد و خاک مداوم در سیستان و شرایط مردم این منطقه را برای رئیس جمهور بازگو کردم، که پس از سخنانم آقای روحانی به شدت منقلب شد.

 

وی با بیان اینکه امروز رقابت بین کشورها بر پایه توسعه یافتگی شکل می‌گیرد، بیان داشت: آموزش، بهداشت و درمان و مسائل اقتصادی از جمله محورهای مهم توسعه یافتگی است و باید در این زمینه‌ها نهایت استفاده از پتانسیل‌های موجود انجام شود.

 

نوبخت با اشاره به رشادت‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: عمران و آبادانی کشوری روحیه‌ای مانند روحیه شهدای دفاع مقدس نیاز دارد و در صورت بهره‌گیری از این روحیه می‌توان با خلق حماسه‌ای بزرگ ارتقای کشور را رقم زد.

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن، اظهار داشت: این طرح گامی مهمی در راستای خدمت‌رسانی به ملت ایران است و مردم باید جهت همکاری با دولت جهت بهبود خدمت‌رسانی آمار صحیحی به آمارگیران ارائه کنند

 

 با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی دیگر از مسئولان استانی مجتمع بزرگ آموزشی دخترانه “حیات طیبه” زاهدان صبح امروز با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال و زیربنایی بالغ بر ۱۰ هزار و ۲۰۰ مترمربع افتتاح شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه