وضعیت آب شرب در منطقه سیستان این روز ها شرایط بحرانی خود را سپری می کند.   گـــندم خـــبر : با توجه به حساسیت موضوع برای پیگیری این مسئله که باعث نگرانی عامه مردم گردیده، و اطلاع از آخرین اقدامات انجام شده به سراغ مدیرکل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان رفتیم.   غلامرضا اربابی در […]

وضعیت آب شرب در منطقه سیستان این روز ها شرایط بحرانی خود را سپری می کند.

 

گـــندم خـــبر : با توجه به حساسیت موضوع برای پیگیری این مسئله که باعث نگرانی عامه مردم گردیده، و اطلاع از آخرین اقدامات انجام شده به سراغ مدیرکل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان رفتیم.

 

غلامرضا اربابی در گفتگو با خبرنگار گندم خبر گفت: جلسات متعدد در مورد آب شرب سیستان برگزار گردیده و پیگیری های لازم در این خصوص انجام شده است.

 

اربابی با تاکید بر اینکه آب شرب هیچگونه مشکل میکروبی ندارد گفت: آزمایشات متعدد توسط مرکز بهداشت زابل، محیط زیست استان، آب و فاضلاب روستایی و آب منطقه ای استان انجام شده است که تایید کننده سلامت آب شرب از نظر مشکل میکروبی می باشد وتنها مشکل آب بو وطعم آن است.

 

اربابی درباره اقدامات انجام شده در خصوص رفع بو وطعم آب شرب در سیستان گفت: جهت رفع بو وطعم آب کربن فعال از طریق آب و فاضلاب روستایی از تهران و اردبیل تامین شده است و به منطقه ارسال و به آب اضافه خواهد شد و این مشکل نیز به زودی مرتفع خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه