جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش جالق با حضورحکمیداد حسین بر رئیس نهاد کتابخانه های شهرستان سراوان تشکیل گردید.   به گزارش گـــندم خـــبر به نقل از روابط عمومی بخشداری بخش جالق حکیمداد حسین بر رییس نهاد کتابخانه های شهرستان گزارشی از وضعیت کتاب و کتابخوانی در شهرستان ارایه و فضای موجود کتابخانه عمومی در […]

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش جالق با حضورحکمیداد حسین بر رئیس نهاد کتابخانه های شهرستان سراوان تشکیل گردید.

 

به گزارش گـــندم خـــبر به نقل از روابط عمومی بخشداری بخش جالق حکیمداد حسین بر رییس نهاد کتابخانه های شهرستان گزارشی از وضعیت کتاب و کتابخوانی در شهرستان ارایه و فضای موجود کتابخانه عمومی در شهر جالق را نامناسب عنوان کردند که علی الرغم پیگیریهای تا کنون توفیقی حاصل نشده است و خواستار کمک و مساعدت مسئولان در این امر شدند.

 

سایر اعضای انجمن هم به موضوع کتاب و کتابخوانی اشاره و خواستار گسترش آن در جامعه شدند .

 

عبدالحکیم شاهمیری بخشدار جالق کتاب را همزاد و همراه خوب و شایسته انسان دانست که در سایه آن می توان به آرامش ،امنیت و توسعه جامعه دست یافت و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی را مهمترین مولفه توسعه و ساختن جامعه ای آرمانی دانستند.

 

وی با اظهار گلایه از اجرای کامل مصوبات انجمن کتابخانه ها آن نشات گرفته از باور نداشتن به نقش کتاب در زندگی اجتماعی ،فرهنگی و سیاسی برشمردند و هزینه در امر کتابخوانی را سرمایه گذاری مطمئنی در تمام ابعاد زندگی دانستند و خواستار انتقال فوری کتاب خانه از اتاق کوچک فعلی به مکان مناسب شدند و خواستار عمگرایی در این موضوع شدند.که با دعوت صاحب منزل و تنظیم قولنامه اجاره برای مکان انتقال کتاب خانه جلسه خاتمه یافت .

 

و در پایان ار مکان مورد نظر بازدید و مقرر شد که کتاب خانه ظرف یک هفته از شهرداری منتقل شود که جا دارد ار اعضای انجمن به خصوص شورای اسلامی شهر و شهرداری ،علماء حاضر در جلسه تقدیر و تشکر شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه