عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه برخورد با کالای قاچاق باید تا ریشه کن شدن آن ادامه داشته باشد، گفت: جمع آوری کالاهای قاچاق از بازار راهکاری برای تقویت تولید ملی است.     حبیب الله دهمرده با بیان اینکه برخورد با کالای قاچاق باید تا ریشه کن شدن آن ادامه داشته باشد،گفت: […]

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه برخورد با کالای قاچاق باید تا ریشه کن شدن آن ادامه داشته باشد، گفت: جمع آوری کالاهای قاچاق از بازار راهکاری برای تقویت تولید ملی است.

 

 

حبیب الله دهمرده با بیان اینکه برخورد با کالای قاچاق باید تا ریشه کن شدن آن ادامه داشته باشد،گفت: بسیاری از کالاهای داخلی در سایه رشد کالای قاچاق از چرخه مصرف خارج شده اند.

 

 

نماینده مردم زابل درمجلس شورای اسلامی،با تاکید براینکه متاسفانه درحال حاضر از جزیی ترین وسایل و کالاها تا کلی ترین آن قاچاق می شود،تصریح کرد:ادامه روند فعلی وابستگی صرف به کالاهای وارداتی و نابودی تولید ملی را منجر خواهد شد.

 

 

بازار مصرفی ما نباید با کالای قاچاق اشباع شود

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی، افزود: با توجه به اینکه بازار مصرفی در کشور ما مناسب است؛نباید مزایای این بازار را به جیب کشورهای بیگانه واریز کنیم.

 

وی با بیان اینکه امحای کالای قاچاق از ورود آن به عرصه مصرف جلوگیری خواهد کرد،گفت: جدیت در برخورد با کالای قاچاق به طور اقدامی بازدارنده برای روی آوردن افراد به این اقدام است.

 

 

وظیفه ذاتی دستگاه های نظارتی مقابله با کالای قاچاق برای رشد تولیدات ملی است

دهمرده با تاکید بر اینکه وظیفه ذاتی دستگاه های نظارتی مقابله با کالای قاچاق برای رشد تولیدات ملی است، افزود: جمع آوری کالاهای قاچاق از بازار راهکاری برای تقویت تولید ملی است.

 

 

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه مدیریت تولید در داخل می تواند اقتصادی ملی را تقویت کند، تصریح کرد: جمع آوری کالای قاچاق از بازار اقدامی پسندیده برای تقویت تولید ملی است.

 

 

وی با تاکید براینکه با اعمال نظارت های دقیق حجم ورود کالای قاچاق به کشور کاهش چشمگیری خواهد داشت،افزود: ما باید با مقابله با کالای قاچاق سعی در ارتقای کیفیت تولیدات داخلی جهت کسب بازارهای بین المللی داشته باشیم تا بتوانیم از مزایای بیشمار کشورمان در مسیر رشد اقتصادی بهره بگیریم.

 

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی،یادآور شد: باید تحقق اقتصاد مقاومتی سرلوحه کار همه مسئولان باشد تا به این ترتیب بهبود وضعیت زندگی مردم رخ دهد./خانه ملت

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه